2021 lapkričio 15

Kvietimas registruotis į Metų ekonomikos forumą


forum

Lapkričio 30 d. vyks kasmetinis didžiausias Lietuvos pramoninkų konfederacijos organizuojamas renginys – Metų ekonomikos forumas 2021 „Kaip neatsilikti konkurencingumo greitkelyje: sparti transformacija ir skaitmeninimas. Šiais metais jis vyks Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, o neturintys galimybės dalyvauti gyvai gali prisijungti ir nuotoliniu būdu.

Siekdami aktyvesnio įsitraukimo, forumo organizatoriai atkreipia dėmesį – jei Metų ekonomikos forume dalyvauti gyvai bilietus įsigys 5 asociacijos nariai, asociacijai bilietą suteiksime nemokamai.

LPK nariams taikoma speciali kaina dalyvauti forume gyvai. Perkant bilietą ir nurodant nuolaidos kodą MEF2021, jis kainuos 100 Eur (vietoje 150 Eur). Dalyvavimui nuotoliniu būdu nuolaida netaikoma.

Šių metų ekonomikos forume dėmesys bus skiriamas verslui ir jo ateities klausimams. Dabartinių technologinių permainų eroje Europa ir jos įmonės turi dėti daug pastangų, kad įveiktų kylančius globalius ir technologinius iššūkius.

Forume verslo ir politikos lyderiai ieškos atsakymų, kuo grįsti savo transformacijos kelią, kad išliktume konkurencingi rinkose, skirs dėmesio žaliosios ekonomikos, skaitmenizavimo, konkurencingumo ir verslo lyderystės temoms.

Forume dalyvaus Lietuvos verslo, politikos lyderiai, pranešėjai iš Pasaulio ekonomikos forumo, „BUSINESSEUROPE“, Europos Komisijos ir kitų organizacijų.

Su forumo programa susipažinti ir bilietus įsigyti galite čia: https://www.lpk.lt/metu-ekonomikos-forumas-2021/

Kilus papildomiems klausimams susisiekite el. p. organizacinis@lpk.lt arba sekretoriatas@lpk.lt.