LT EN RU
Naujienos

Liberalizuojamas stojimas į asociaciją „Linava“

2019 gruodžio 13

XXXVI pakartotinis asociacijos „Linava“ kongresas gruodžio 4 d. priėmė nutarimą dėl stojamųjų mokesčių sumažinimo – juo stojimas į asociaciją gerokai liberalizuojamas.

Pagal kongreso nutarimą, dabar stojant į asociaciją „Linava“ mokamas vienkartinis mokestis, kuris siekia 870 eurų. Iki šiol stojimo mokestis, siekiantiems tapti TIR sistemos nariais siekė 20 000 eurų, o nesiekiantiems tapti TIR sistemos nariais siekė 870 eurų.

Kandidatas į „Linavos“ narius, sumokėjęs 870 eurų, galės tapti TIR garantinės sistemos nariu. Stojant į TIR garantinę sistemą papildomi mokesčiai nėra taikomi.

Kongresas taip pat nusprendė sumažinti mokestį pereinant iš kandidatų į „Linavos“ narius. Dabar tai kainuoja 200 eurų (iki šiol šis mokestis siekė 580 eurų).

Kasmetinis „Linavos“ nario mokestis asociacijos nariams ir kandidatams į narius nepasikeitė – jis lieka 460 eurų per metus.

Visiems nariams ir kandidatams į narius, kurie buvo priimti su apribojimu „Be teisės tapti TIR sistemos nariu“ šis apribojimas panaikinamas.