LT EN RU
Naujienos

Lietuvos ambasadorius su „Linavos“ vadovybe aptarė vežėjų rūpesčius Kazachstane

2018 lapkričio 07

Nuo šiandien, lapkričio 7 d., Lietuvos ambasadoriaus Kazachstane pareigas pradeda eiti Gintautas Vasiulis. Naujai paskirtas ambasadorius dar prieš išvykdamas į užsienio tarnybą, spalio pabaigoje, asmeniškai išreiškė norą susitikti su asociacijos „Linava“ vadovais.

Ambasadoriaus iniciatyva asociacijoje įvykusiame susitikime dalyvavo asociacijos prezidiumo narys Oleg Tarasov, generalinis sekretorius Mečislavas Atroškevičius, sekretorius paslaugų plėtrai ir inovacijoms Zenonas Buivydas ir sekretorius transporto politikai Tomas Garuolis.

Susitikimo metu buvo aptarti aktualūs vežėjams Kazachstano klausimai. Nemažai diskutuota dėl Kazachstano leidimų, tartasi dėl bendrų derybinių pozicijų. Aptartos infrastruktūros ir kelių problemos vežėjams, vykstantiems per Kazachstano teritoriją. Iškeltas ilgai tiriamų vežėjų bylų klausimas.

M. Atroškevičius dėkojo ambasadoriui dėl jo iniciatyvos susitikti ir pasikalbėti su vežėjų atstovais. „Esu dėkingas ambasadoriui dėl šio, galima sakyti, istorinio vizito. Galbūt tai pirmas atvejis kai tokio aukšto rango politikas savo iniciatyva išreiškia norą su mumis susitikti, išklausyti mūsų problemų ir mūsų norų. Tai rodo, kad einame tinkame linkme, mumis pasitikima ir esame vertinami“,- sakė M. Atroškevičius.

Asociacijos generalinis sekretorius sakė tikintis, kad vyks glaudus bendradarbiavimas ir patikino, kad jeigu reikės kokios pagalbos iš asociacijos informacijos pateikimo ar kitais klausimais, tai bus operatyviai padaryta.

Ambasadorius patikino, kad visais klausimais bus stengiamasi padėti Lietuvos vežėjams. Anot G. Vasiulio, transporto sektorius jam yra viena iš 3 svarbiausių temų, kuriomis jis ketina rūpintis ambasadoriaujant.