2019 kovo 28

Lietuvos vežėjams – lietuvių paslaugos Vokietijoje


ser3

Lietuvos vežėjai, dirbantys Vokietijoje ar bent važiuojantys per ją, turi galimybę apsilankyti lietuviškame krovininių automobilių aptarnavimo servise ir reikalingus darbus atlikti už lietuvišką kainą.

Vokietijos Nettetal mieste netoli Venlo miesto ir Olandijos sienos įsikūręs „Truck Master“ servisas automobiliams iš Lietuvos taiko ypatingas sąlygas – tiek lanksčias kainas, tiek aptarnavimą lietuvių, rusų kalbomis, nes servise dirba meistrai iš Lietuvos. Greta serviso yra 20 vietų stovėjimo aikštelė, todėl klientai gali patogiai pastatyti savo transporto priemones.

„Palyginus su Vokietijos rinka, kainos šiame servise labai draugiškos. Be to, krovininio automobilio vairuotojui daug lengviau technines detales su meistrais išsiaiškinti gimtąja kalba. Tai tikrai rimtas argumentas renkantis vietą, kur atlikti suplanuotą remontą ar ieškant skubios pagalbos‘, – sako UAB „Saudingos autotransporto“ vadovas Gediminas Luckus.

Servisas atlieka „Mercedes Benz“, „Volvo“, „MAN“, „Renault“, „Scania“, „DAF“ krovininių automobilių elektroninės sistemos kompiuterinę diagnostiką ir remontą. Kvalifikuoti meistrai atlieka WABCO stabdžių elektroninių sistemų kompiuterinę diagnostiką ir remontą (EBS, TEBS, ABS sistemos), taip pat montuoja, remontuoja ir balansuoja padangas, remontuoja tentus. Servise prireikus galima įsigyti ir atsarginių dalių ir padangų komerciniam transportui.

Užsukus į „Truck Master“, klientams siūlomos metalo apdirbimo paslaugos, kėbulo suvirinimo darbai, aliuminio virinimas, gali būti atliktas krovininių automobilių važiuoklės ir stabdžių remontas, pakeistos alyvos variklyje, pavarų dėžėse, reduktoriuose.

Servisas taip pat teikia automobilių elektriko paslaugas, atlieka sankabos mechanizmų remontą, keitimą. Servise yra visa reikalinga įranga reguliuoti krovininių automobilių šviesoms.

„Truck Master“ gali pasiūlyti kabinos vėsinimo  įrangos diagnostiką ir remontą (VIESA EBERSPEHER, WEBASTO), taip pat atlieka autonominių šildytuvų „WEBASTO“ „EBERSPEHER“ kompiuterinę diagnostiką ir remontą.

Tie, kurie neturėjo galimybės pasiekti servisą Olandijos pasienyje, gali pasikviesti mobilią serviso meistrų grupę ir užsisakyti krovininių automobilių remonto darbus kelyje.

Servisas dirba šešias dienas per savaitę (pirmadieniais – šeštadieniais) nuo 8 iki 20 val. Norintys sužinoti daugiau arba rezervuoti laiką, gali kreiptis tel. +37067387009 arba el. paštu nettetal@truckmaster.lt

Susidomėjusius „Truck Master“ filialo Vokietijoje paslaugomis, kviečiame atvykti adresu Nettetal,  Herrenpfad-Sud 20 (Gps koordinatės 51.323967 6.209988).