LT EN RU
Naujienos

LINAVA kviečia į rinkimus visus vairuotojus ir išvykusius piliečius

2012 rugsėjo 18

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „LINAVA” jungiasi prie Vyriausios rinkimų komisijos (VRK) paskelbtos pilietinio aktyvumo akcijos „Aš Balsuosiu!“, kuria siekiama paraginti užsienyje dirbančius vairuotojus ir svetur gyvenančius tautiečius pareikšti savo valią artėjančiuose Seimo rinkimuose.

Daugiau nei 1000 transporto įmonių vienijanti asociacija LINAVA kviečia užsienyje dirbančius tarptautinių reisų vairuotojus atlikti savo pilietinę pareigą Lietuvos ambasadose bei konsulatuose arba iš anksto pareikšti nuomonę paštu.
„Užsienio valstybėse nuolat darbuojasi apie 25.000 mūsų vairuotojų, o kelių transporto sektoriuje iš viso dirba apie 60.000 specialistų. Kartu su šeimų nariais tai sudaro nemažą 200.000 žmonių bendruomenę. O sėkmę rinkimuose neretai lemia kelių balsų persvara.  Dėl to nusprendėme paremti VRK akciją „Aš Balsuosiu!“, kuria kviečiame savo narių darbuotojus bei visus svečiose šalyse esančius Lietuvos piliečius nepraleisti progos patiems nulemti gimtosios šalies ateitį“, – ragina „LINAVOS“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius.

Akcijos metu į užsienį vykstantiems vairuotojams bus įteikiamos atmintinės su Lietuvos ambasadų ir konsulatų kontaktais bei balsavimui užsienyje reikalinga informacija.
Ant vilkikų kabinų plazdančios trispalvės ir sunkvežimius puošiantys akcijos lipdukai primins balsavimo Seimo rinkimuose pareigą ir galimybe daugiau nei pusei milijono Lietuvos piliečių gyvenančių užsieniuose.

„Norime padėti gyventojams susigrąžinti tikėjimą savo jėgomis, susivokti, kad svarbus kiekvienas balsas“, – pabrėžė A.Kondrusevičius.

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija “LINAVA” vienija apie 1000 vežėjų – transporto įmonių, kurios turi per 18000 krovininių automobilių tarptautiniams vežimams ir apie 3000 autobusų bei troleibusų.
Asociacijai “LINAVA” priklausančios transporto bendrovės keleivius ir krovinius veža į 40 Europos, Azijos ir Afrikos valstybių. Pagrindinės šalys, į kurias Lietuvos vežėjai gabena daugiausiai krovinių yra Lenkija, Vokietija, Didžioji Britanija, Olandija, Belgija, Italija, Rusija ir NVS valstybės.

 


Grįžti

Komentarai

KLAUSK