LT EN RU
Naujienos

„Linava“ siekia sumažinti pandemijos žalą transporto sektoriui

2020 kovo 25

Visa vežėjų bendruomenė šiuo metu išgyvena neeilinę situaciją – visi susiduria su koronaviruso pandemijos padariniais. Nepaisant daugybės gąsdinančių koronaviruso pandemijos pasekmių, šiandien matome ir pozityvių dalykų – visuomenės sąmoningumą, susitelkimą siekiant apsaugoti vieni kitus, bendras pastangas ir vieningumą.

Kelių transporto bendruomenė šiandien yra smarkiai veikiama esamos krizės. Tačiau nepaisant uždarytų valstybių sienų, ilgų eilių pasieniuose, nuolat keičiamų prekių gabenimo maršrutų, naujų apribojimų ir nuolat besikeičiančios situacijos, mes ir šiandien turime būti stiprūs.

Šios krizės metu mes aiškiai supratome, koks svarbus yra mūsų mobilumo ir logistikos paslaugų vaidmuo klestinčiam ir sveikam pasauliui. Mūsų darbuotojai šiandien stovi vienoje gretoje su medikais, policininkais, parduotuvių kasininkais – jų darbas yra pavojingas, bet būtinas užtikrinant svarbiausius mūsų visų poreikius. Todėl stengiamės daryti viską, kad mūsų darbuotojai būtų saugūs, o transporto sektorius dėl šios krizės kiek įmanoma mažiau nukentėtų.

Kilusi koronaviruso pandemija gerokai pakeitė mūsų visų gyvenimą. „Linava“ šioje situacijoje – ne išimtis. Teko vėlesniam laikui nukelti pakartotinius regionų susirinkimus, kuriuose turi būti išrinkti naujos kadencijos prezidiumo nariai, taip pat koreguosis ir „Linavos“ kongreso data. IRU taip pat pranešė, jog gegužės pradžioje planuota IRU generalinė asamblėja nukeliama į rudenį. „Linava“ nuolat stebi situaciją ir pagal susiklosčiusias aplinkybes dėl artimiausių renginių papildomai  informuos vežėjus. „Linavos“ prezidiumas nuolat bendrauja, keičiasi informacija ir reikalingus sprendimus priima pasitelkdami modernias technologijas.

Įvairių valstybių vežėjų asociacijos tarpusavyje nuolat dalijasi besikeičiančia informacija, gautą ir susistemintą informaciją pateikiame savo nariams. „Linava“ palaiko aktyvius ryšius su valstybės institucijomis, siekdama kuo aktyviau atstovauti vežėjų interesus, spręsti kasdien kylančius klausimus, užtikrinti, kad paslaugos, jei įmanoma, toliau būtų sklandžiai teikiamos, nes nuo vežėjų šiandien priklauso būtinų prekių pristatymas į vidaus rinką, taip pat sėkmingas kai kurių gamintojų veikimas.

Visą su pandemija susijusią informaciją „Linava“ kasdien skelbia savo interneto svetainėje ir socialiniuose tinkluose, taip pat siunčia savo nariams laiškais. Jei turite klausimų ar pasiūlymų, nedvejodami susisiekite su mumis. „Linavos“ sekretoriatas aktyviai dirba, nors šiomis dienomis darbuotojai dažniausiai dirba nuotoliniu būdu.

Visus vežėjus kviečiame saugoti savo, artimųjų ir savo darbuotojų sveikatą bei nepasiduoti panikai. Pasibaigus šiai krizei, vežėjai bus vienas iš tų pagrindų, ant kurių iš naujo statysime savo gyvenimą. Todėl šiandien kviečiame vienybei, susiklausymui ir bendriems sprendimams.

„Linavos“ prezidentas Romas Austinskas

„Linavos“ generalinis sekretorius Mačislavas Atroškevičius