LT EN RU
Naujienos

“Linavos” asociacijos veikla stabili – bandymai perimti valdžią nutraukti

2018 lapkričio 23

Lapkričio 23 d. asociacijoje „Linava“ buvo užfiksuotas bandymas neteisėtai užimti patalpas ir perimti valdymą. Į asociacijos patalpas buvo iškviesta policija, kuri užtikrino viešąją tvarką, asociacijoje toliau vyksta darbas.

Destruktyvių veiksmų penktadienį ėmėsi nušalinimo procedūros „Linavos“ kongrese laukiantis asociacijos prezidentas Erlandas Mikėnas. Pasitelkus įgaliojimų neturintį prezidiumo narį trečiadienį buvo neteisėtai paskirtas dar vienas generalinis sekretorius, o penktadienį prezidentas, pasitelkęs dar 10 asmenų, bandė užimti asociacijos patalpas, trukdė sekretoriato darbui ir bandė perimti valdymą. Iškviesta policija penktadienį užfiksavo situaciją ir surinko reikšmingus įrodymus.

Registrų centre registruotas ir oficialiai pareigas einantis generalinis sekretorius Mečislavas Atroškevičius reikalavo nutraukti neteisėtus veiksmus ir iš patalpų pasišalinti destrukciją kėlusius asmenis. Jis kreipsis į teisėsaugos institucijas, kad šios įvertintų asociacijos prezidento ir jo pasitelktų asmenų veiksmus bei imtųsi reikalingų priemonių užtikrinant teisingumą.

Gruodžio 12 d. vyks „Linavos“ kongresas, kuriame vienas iš pirmųjų klausimų yra prezidento atstatydinimas dėl jo kenkėjiškos veiklos.

Anot M.Atroškevičiaus, prezidento E.Mikėno šalininkai, įtraukdami „Linavą“ į teisinius ginčus bei viešas akcijas, turi jausti atsakomybę dėl „Linavos“ ateities, dabartinių jų veiksmų poveikio reputacijai ir galimybėms sklandžiai dirbti.

„Neketiname pasiduoti provokacijoms, visus klausimus spręsime teisinėmis priemonėmis ir dėsime visas pastangas, kad svarbiausi asociacijos projektai būtų įgyvendinti.  „Linava“ yra ir bus vežėjų atstovas tiek valdžios institucijose Lietuvoje ir užsienyje, tiek tarp verslo įmonių“, – sako M.Atroškevičius.

6 iš 11 „Linavos“ prezidiumo narių po neįvykusio kongreso dėl susidariusios situacijos yra paskelbę savo poziciją viešai http://www.linava.lt/naujiena/linavos-asociacijos-prezidiumo-kreipimasis-i-asociacijos-narius/.