LT EN RU
Naujienos

„Linavos“ atstovai lankėsi Valstybinėje kelių transporto inspekcijoje

2013 vasario 19
Asociacijos „Linava“ vadovybė ir inspekcijos atstovai susitikime nusprendė ir toliau bendradarbiauti gerindami dabartinę Lietuvos vežėjų situaciją.

Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ vadovybė vasario 18 d. susitiko su Valstybinės kelių transporto inspekcijos atstovais. 

Susitikimo metu „Linava“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius pakvietė inspekcijos atstovus dalyvauti asociacijos „Linava“ 2013 m. regioniniuose susirinkimuose, bei pabrėžė inspekcijos ir asociacijos bendradarbiavimo svarbą.

Inspekcijos viršininkas Vidmantas Žukauskas „Linavos“ atstovus supažindino su pokyčiais, kurie įvyko inspekcijoje 2012 m. teikiant paslaugas vežėjams ir vykdant vežėjų veiklos priežiūrą. Susitikimo metu apžvelgta krovinių ir keleivių vežimo rinkos situacija, aptartos Lietuvos vežėjų problemos, tolesni veiksmai, kurie padės užtikrinti vežėjams teikiamų paslaugų kokybę ir operatyvumą.

Inspekcijos atstovai atkreipė dėmesį, kad transporto priemonių vairuotojai turės išklausyti atitinkamą profesinės kvalifikacijos periodinio tobulinimo mokymo kursą ir įgyti vairuotojų profesinės kvalifikacijos periodinio tobulinimo pažymėjimus ne vėliau kaip iki 2013 m. rugsėjo 10 d. (D1, D1E, D, DE kategorijų transporto priemonių vairuotojai) ir iki 2014 m. rugsėjo 10 d. (C1, C1E, C, CE kategorijų transporto priemonių vairuotojai).

Asociacijos „Linava“ vadovybė ir inspekcijos atstovai nusprendė ir toliau bendradarbiauti gerindami dabartinę Lietuvos vežėjų situaciją.