2013 kovo 13

LOTOS ir asociacijos "Linava" sutartis vežėjams leis įsigyti degalų didmeninėmis kainomis


"Linava" pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lenkijos degalinių tinklu LOTOS dėl išskirtinių degalų pylimo sąlygų asociacijos nariams kaimyninėje šalyje. Sutarta, jog vežėjai su LOTOS kortelėmis galės įsigyti degalų didmenine šio Lenkijos gamintojo kaina. T. Urbelionio/BFL nuotr.

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lenkijos degalinių tinklu LOTOS dėl išskirtinių degalų pylimo sąlygų asociacijos nariams kaimyninėje šalyje. Sutarta, jog vežėjai su LOTOS kortelėmis galės įsigyti degalų didmenine šio Lenkijos gamintojo kaina.
Įsibėgėjus sėkmingam degalų įsigijimo projektui Lietuvoje su degalinių tinklu „Statoil“, asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius Ričardas Malkus pasirašė sutartį dėl grupinės kuro pirkimo iniciatyvos su Lenkijos gamintoja LOTOS. „Didiname patrauklių paslaugų vežėjams skaičių ir plečiame jų geografiją. Šis susitarimas leis mūsų nariams sutaupyti perkant degalus Lenkijoje.“, – sakė jis.
AB „LOTOS GEONAFTA“ atstovas Saulius Milėnas teigė, jog po sutarties pasirašymo pateiktas bendras pasiūlymas asociacijos „Linava“ transporto įmonėms, vežančioms krovinius Lenkijoje ir pro ją. „LOTOS tinkle yra 380 degalinių. Degalinų tinklas nuolatos plečiamas. Kuro kainos LOTOS tinkle Lenkijoje yra vienos mažiausių, be to mes siūlome pirkti degalus didmeninėmis kainomis“, – patikslino susitarimo sąlygas S. Milėnas.
Pasak jo, „Linavos“ nariams skirtos kortelės yra dviejų tipų – debetinės ir kreditinės. Atsiskaitant kreditinėmis kortelėmis sąlygos yra patraukliausios, nes dyzeliną siūloma pirkti didmenine kaina, kuri kasdien skelbiama gamintojo tinklalapyje.
Sąlygos yra palankios ir dėl galimybės susigrąžinti 23% dydžio PVM mokestį iš kaimyninės šalies padedant asociacijos „Linava“ PVM grąžinimo paslaugų skyriui.
Pasak vieno iš projekto iniciatorių, asociacijos „Linava“ viceprezidento Mečislavo Atroškevičiaus, sąskaita vežėjui bus išrašoma du kartus per mėnesį ir taikomas 15 dienų mokėjimo atidėjimas. „Nuolaida galioja pasirinktose 8 degalinėse. Patogiausias kuro kolonėles galima išsirinkti iš bendro degalinių tinklo sąrašo“, – sakė jis.
Debetinės kortelės įmonėms suteiks 12 grošų nuolaida nuo litro.

LOTOS degalinių tinklą galima pažiurėti čia.

Dėl kortelių įsigijimo galite kreiptis į AB „LOTOSGEONAFTA“ prekybos  atstovą Saulių Milėną – mob. tel. +370 614 44375, tel. +370 52499165, el. paštas: saulius@lotospaliwa.pl