LT EN RU
Naujienos

Mobilios vakcinacijos vietos Kalvarijų pasienyje nebeliks

2021 rugpjūčio 30

Nuo rugsėjo 1 d. stabdomas mobilios vakcinacijos vietos darbas Kalvarijų pasienio kontrolės punkte, kuri buvo specialiai įkurta siekiant kuo daugiau ir paprasčiau paskiepyti tolimųjų reisų vilkikų vairuotojų vienos dozės „Jannsen“ vakcina. Iki tol mobili vakcinacijos vieta veiks įprastu laiku, t.y. pirmadienį – trečiadienį nuo 8:30 iki 13.00 val., esant didžiausiems atvykstančių ir iš Lietuvos išvykstančių žmonių srautams.

Tad vairuotojai, kurie dar nespėjo paskiepyti Kalvarijos pasienio kontrolės punkte, tai dar gali padaryti ir gauti saugią nemokamą vakciną, kuri leis įgyti imunitetą nuo koronoviruso (COVID-19) ir jo plintančių atmainų.

Siekiant skatinti tolimesnę transporto sektoriaus imunizaciją ir toliau į įmones vyks mobilios specialistų komandos, kurios skiepys visus, norinčius gauti savo vakciną. Norint tai padaryti, įmonių atstovams reikia skambinti Karštaja linija 1808 ir užregistruoti įmonę mobilios vakcinavimo komandos atvykimui, jei yra bent 6 darbuotojai, kurie nori skiepytis.

Tai nuspręsta šiandien vykusiame Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM), Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ ir Lietuvos tarptautinio transporto aljanso (TTLA) atstovų susitikime. Sprendimas stabdyti mobilios vakcinacijos vietą priimtas, įvertinus vakcinacijos aktyvumą pasienyje, kuris buvo mažesnis nei tikėtasi.