LT EN RU
Naujienos

Naujas darbo įrankis transporto vadybininkams

2013 sausio 31
Naujausia „MIK, Mobile App" programa transporto vadybininkams. Gamintojo nuotr.

Siekdamas išsaugoti konkurencinį pranašumą, transporto vadybininkas, nepriklausomai nuo to, kur jis yra, ar kuo užsiima,  turėtų gebėti atsakyti į visus užsakovų paklausimus: kur realiu laiku yra jo krovinys, kada pasieks išsikrovimo vietą, jei krovinys vėluoja, kokios to priežastys ir t.t. Tačiau, šiandien tai ne visuomet įmanoma – būdamas už biuro ribų, ar iš klausiančiojo turėdamas ribotą informaciją, jis ne visuomet gali atsakyti į pateikiamus klausimus.

Daugelyje Europos valstybių atstovybes turinti kompanija „CH. Robinson“, gerinanti  pasaulio transportavimo ir tiekimo grandinės vystymą, pristato naująją technologiją skirtą transporto vadybininkams. Prieš keletą metų kompanija išsiaškinusi, kokie klausimai dažniausiai iškyla krovinių pervežimo paslaugų užsakovams, sukūrė „MIK, Mobile App “ prietaisą, kuris pristatytas tik  šių metų sausį.  Ši priemonė leidžia Navisphere ®technologijų platformos vartotojams pasiekti svarbiausią krovinių vežimo informaciją, naudojant Apple arba AndroidTM mobiliuosius įrenginius.

Naudodamas naują  „MIK, Mobile App „programą,  vadybininkas gali peržiūrėti visą išsamią informaciją apie vežamą krovinį, gauti nuotraukas realiu laiku ir visus su krovinio perdavimu susijusius dokumentus. Naudojant „MIK, Mobile App “ programą, visi krovinių gabenimai bet kurioje pasaulio dalyje gali būti stebimi realiu laiku.

Ateityje kompanija planuoja dar labiau tobulinti šios programos paieškos sitemą. Gamintojai siekia, kad pakaktų įvesti raktinį žodį į prietaiso laukelį, ir iš karto gautų visą išsamią informaciją apie krovinį. Gamintojai tai įvardina kaip mini Google sistemą, surandančią tikslinę pervežimo informaciją.