LT EN RU
Naujienos

Nauji Mobilumo paketo reikalavimai: „Linavos” mokymo centras kviečia registruotis į mokymus transporto vadybininkams

2022 kovo 28

2022 m. gegužės 21 d. įsigalios naujausios Mobilumo paketo nuostatos, pagal kurias transporto įmonėms, kurios naudoja tarptautiniams pervežimams komerciniais tikslais krovininius automobilius nuo 2,5 iki 3,5 t, bus privaloma turėti Bendrijos licenciją verstis profesine vežimo kelių transportu veikla. Iki šiol toks reikalavimas buvo taikomas tik įmonėms, kurios dirba su motorinėmis transporto priemonėmis, kurių leidžiama pakrautos motorinės transporto priemonės masė viršijo 3,5 tonos.

Licencijuojamai kelių transporto veiklai vadovaujantys asmenys (transporto vadybininkai) „Linavos“ mokymo centre vienos savaitės trukmės mokymų metu turi puikią galimybę tinkamai pasirengti profesinės kompetencijos egzamino laikymui Lietuvos transporto saugos administracijoje (LTSA).

„Per ilgą „Linavos“ mokymo centro  gyvavimo laikotarpį centras įgijo pripažinimą transporto įmonių tarpe, turi kompetentingą ir savo darbui pasišventusį personalą, nuolat rengia ir atnaujina mokymų programas. Nauji Mobilumo paketo reikalavimai įpareigos ir tas įmones, kurios vykdo tarptautinius pervežimus komerciniais tikslais su krovininiais automobiliais nuo 2,5 iki 3,5 tonos, įgyti Bendrijos licenciją verstis profesine vežimo kelių transportu veikla. Todėl kviečiame transporto įmonių kolegas nelaukti paskutinės minutės ir iš anksto pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui“, – sako „Linavos“ mokymo centro direktorė Nijolė Badikonienė.

Ji priduria, kad visiems mokymų dalyviams yra išduodama susisteminta mokymų medžiaga, o pasibaigus mokymams, suteikiama galimybė nuotoliniu būdu spręsti testus ir praktines užduotis, kurios savo turiniu yra labai panašios į tai, kas  pateikiama LTSA egzaminų metu.

Registruotis į mokymus galima per šią nuorodą: 
REGISTRACIJA


Grįžti
KLAUSK