LT EN RU
Naujienos

Naujoji „I-See“ sistema – spartesniam degalų taupymui

2013 kovo 04

„Volvo Trucks“ pristato naują „I-See“ sistemos, skirtos „Volvo FH“ sunkvežimių serijai, versiją. Ji padeda sumažinti degalų sąnaudas važiuojant kalvotomis vietovėmis.Naujausia informacija apie kelių topografinius duomenis bus gaunama iš centrinio serverio nuotoliniu būdu, todėl kiekvienas sunkvežimis su „I-See“ sistema turės prieigą prie visos degalus taupančios informacijos.

„Savo sunkvežimiu jums nereikės įveikti tam tikro maršruto, kad galėtumėte gauti visus kelio topografinius duomenis. Pakanka to, kad bent vienas sunkvežimis, turintis „I-See“, būtų įveikęs šį maršrutą,“ – teigia Christeris Pehrssonas, tolimųjų pervežimų transporto segmento verslo vadovas.

„I-See“ veikia tuo pačiu principu kaip ir pasirinkto važiavimo greičio fiksavimo sistema. Kiekvienoje situacijoje ji atsižvelgia į mažiausių degalų sąnaudų galimybę ir reguliuoja pavaros laipsnių perjungimą, greičio didinimą ir stabdymą varikliu kalvotose vietovėse. Dėl to transporto įmonės, gabenančios krovinius ilgais atstumais, gali sutaupyti iki 5% degalų.

Su įdiegta naujausia „I-See“ versija kalvota vietove pirmą kartą važiuojantis sunkvežimis nuotoliniu būdu persiunčia informaciją apie naujo kelio topografiją į „Volvo Trucks“ serverį. Ankstesnėje „I-See“ versijoje surinkta informacija buvo saugoma tik vidinėje sunkvežimio sistemos atmintyje.

Visi sunkvežimiai su naujausia „I-See“ sistemos versija, nepriklausomai nuo to, kokioms transporto įmonėms jie priklauso, visada turi prieigą prie naujausios informacijos. Ji sudaryta vien tik iš topografinių duomenų, o ne žemėlapių, kurie laikui bėgant gali tapti netikslūs.