LT EN RU
Naujienos

Neatsakingi E. Mikėno pareiškimai gali pridaryti nuostolių asociacijai „Linava“

2011 rugsėjo 07

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ atsiriboja nuo Erlando Mikėno, bendrovės „Vedautos autotransportas“ direktoriaus pareiškimų ir apgailestauja, kad kandidatas į Asociacijos prezidentus E. Mikėnas savo priešrinkiminėje agitacijoje žemina „Linavos“ dalykinę reputaciją, pasitelkdamas visuomenės informavimo priemones ir tiesiogiai rašydamas laiškus vežėjams.

Asociacijos „Linava“ prezidento Algimanto Kondrusevičiaus teigimu, E. Mikėnas nebuvo įgaliotas kalbėti visų vežėjų (asociacijos) vardu, todėl jo laiške išdėstyti išvedžiojimai apie asociacijos finansinę padėtį bei struktūrinius pokyčius tėra asmeninė nuomonė, kuri neatspindi tikrovės. Be to, pažymėtina, kad E. Mikėno pasisakymuose skleidžiama tendencinga informacija pažeidžia visų asociacijai „Linava“  priklausančių vežėjų interesus, nes gavę tokio pobūdžio informaciją su asociacija bendradarbiaujantys bankai ar kiti partneriai gali pabloginti vykdomų išankstinio PVM grąžinimo ar kitų paslaugų sąlygas.

A. Kondrusevičius ragina liautis E. Mikėną ir kitus vežėjus save vadinančius permainų ar skaidrumo siekiančiais, spekuliuoti „Linavos“ vardu žiniasklaidoje, visuomeninėse organizacijose ar valstybės institucijose ir primena, kad sėkminga vežėjų asociacijos veikla priklauso nuo kiekvieno jos nario atsakomybės. „Jeigu priešrinkiminėms batalijoms bus pasitelkiamas šmeižtas ir tendencingai iškraipoma finansinė asociacijos informacija, tai gali lemti didelius nuostolius ir turėti neigiamų pasekmių visai asociacijos veiklai. Šįkart visą pavienių vežėjų ar jų grupių padarytą tokio pobūdžio žalą, reikalausime atlyginti teisiniu keliu“., – sako A. Kondrusevičius.

Asociacijos prezidentas dar kartą kviečia kandidatus į asociacijos „Linava“ prezidiumą ar Revizijos komisiją baigti  šiemet 20-metį švenčiančios Lietuvos vežėjų organizacijos vardo teršimą viešumoje, o jos narius nepasiduoti priešrinkiminėms informacinio pobūdžio provokacijoms. Tuo pačiu A. Kondrusevičius kviečia aktyviai dalyvauti visus vežėjus „Linavos“ rinkiminiame kongrese, vyksiančiame spalio 7 d. Vilniuje.

Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ atstovas spaudai
Gytis Vincevičius