LT EN RU
Naujienos

Nuo kartelinio susitarimo nukentėję vežėjai kviečiami pasitikrinti, ar pateikė visus reikalingus duomenis

2019 kovo 05

Vežėjai, norintys atgauti permokas už 1997-2011 metais įsigytus vilkikus, raginami pasitikrinti, ar ieškiniui formuoti pateikė visus reikalingus duomenis apie įsigytus vilkikus.Asociacija „Linava“ kartu su partneriais įgyvendina projektą, pagal kurį padeda nuo kartelinio susitarimo nukentėjusiems vežėjams atgauti sunkvežimių gamintojams permokėtas vežėjų lėšas už 1997-2011 m. pirktus naujus sunkvežimius DAF, Iveco, MAN, Mercedes (Daimler), Renault, Scania ir Volvo.

Visos pareiškusios norą dalyvauti projekte įmonės jau buvo užregistruotos duomenų bazėje https://platform.truckclaim.org ir turėjo gauti kvietimą prisijungti prie savo paskyros. Jeigu vežėjas pretenduoja atgauti permoką ir negavo kvietimo prisijungti prie šios svetainės, apie tai prašoma informuoti el. paštu kartelis@linava.lt.

Prisijungus prie savo paskyros  platformoje https://platform.truckclaim.org, vežėjai turėjo aktyvuoti savo paskyras ir pasirašyti bei pateikti bendradarbiavimo sutartį, įgaliojimą ir įmonės pagrindinių duomenų išrašą iš Juridinių asmenų registrų centro. Jeigu vežėjai nėra pasirašę Bendradarbiavimo sutarties, „Linava“ kviečia kreiptis el. paštu kartelis@linava.lt.

Šiuo metu vykdomas ieškiniui reikalingų duomenų apie vilkikus suvedimas ir tikrinimas. Visos įmonės, pasirašiusios bendradarbiavimo sutartis, gavo projekto partnerių pranešimus dėl antrojo etapo – vilkikų registracijos. El. laišku prašoma Jūsų užpildyti vilkikų duomenis Excel lentelėje. Šie duomenys bus tikrinami su pateiktais dokumentais. Duomenys apie vilkikus bus teikiami bendrame ieškinyje Nyderlandų teismui.

„Linava“ kviečia vežėjus atlikti visus nurodytus veiksmus, prireikus konsultuotis su „Linavos“ specialistais, kitaip permokų grąžinimas gali būti komplikuotas. Jeigu vežėjams kyla klausimų, jie gali  susisiekti su asociacijos „Linava“ specialistais tel. 8 (688) 39265.