LT EN RU
Naujienos

Pasiūlymas teikti transporto paslaugas

2021 rugpjūčio 13

Įmonės pristatymas

Tarptautinis prekybos tinklas „Lidl“ plėtrą Baltijos šalyse pradėjo dar 2002 metais, o susidarius palankioms ekonominėms sąlygoms 2011 m. plėtra Lietuvoje įgavo naują pagreitį. 2016 metais atvėrėme pirmųjų parduotuvių duris, o šiuo metu mūsų klientai gali apsipirkti 49 parduotuvėse, įsikūrusiose 20 Lietuvos miestų. „Lidl“ siūlo apie 1 600 įvairių kasdienių prekių, tarp jų – Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos, Prancūzijos, Italijos, Ispanijos ir daugelio kitų šalių gamintojų maisto produktai. Parduotuvėse rasite ir platų vaisių bei daržovių pasirinkimą ir nuolat atnaujinamą ne maisto prekių asortimentą.

Šiuo metu ieškome transporto įmonių prekių tiekimui iš centrinio sandėlio, esančio Kauno rajone, Ramučiuose, į mūsų parduotuves. Mes vertiname ilgalaikius ir tvarius verslo santykius. Mums nesvarbu, ar Jūs tarptautinė, ar vietinė transporto kompanija – mes dirbame su  partneriais, kurie pasižymi aukštu patikimumo lygiu, kokybe bei noru augti kartu su mumis.

Prekių paskirstymas

Mūsų tiekiamos prekės pateikiamos ant pilnai sukomplektuotų euro palečių. Temperatūrai jautrios prekės (atvėsintos ir šaldytos prekės) yra vežamos tiek izoliuotuose konteineriuose, kurių dydis tolygus euro paletei, tiek ant atvirų euro palečių.
Prekių pakrovimas į transporto priemonę bei jų iškrovimas yra vairuotojo darbas, tiek centriniame sandėlyje, tiek parduotuvėse, o krovos darbams vairuotojams suteikiami elektriniai krautuvai. Parduotuvėse vairuotojai taip pat surenka antrines žaliavas bei prekių grąžinimus, kuriuos po prekių pristatymo perveža atgal į centrinį sandėlį. Logistikos centras Kaune yra tiek pradinis, tiek paskutinis taškas kiekvienam prekių pristatymo turui. Prekių pristatymo turų planavimą bei paskirstymą organizuoja transporto skyrius logistikos centre. Mūsų tikslas - pastovus bei maksimalus transporto priemonių išnaudojimas.

Techniniai reikalavimai

Transporto priemonėse turi būti įrengta šaldymo įranga, kuri gali užtikrinti skirtingos temperatūros režimus.
·         Priekabos - šaldytuvai turi būti trijų ašių, pritaikyti maisto produktų transportavimui;
·         Mažiausiai 33 EP, 22t pakrovimo talpa;
·         ATP - FRC (Reinforced insulation, C Temperaturklasse) – sustiprintos izoliacijos šaldytuvas;
·         Slankiojanti sienelė, užtikrinanti skirtingų temperatūros režimų atskyrimą;
·         Aukštis - apytiksliai 2.40m.

Atsiskaitymo sistema

Transporto paslaugų kaina apskaičiuojama:

  • Fiksuotas mokestis už transporto vienetą ir pamainą;
  • Kaina už kilometrą;

Vienos pamainos transporto paslaugų kainą apskaičiuojame:
Pirmos pamainos fiksuotas mokestis už pamainą + (kaina už kilometrą padauginta iš nuvažiuotų kilometrų per pirmą pamainą);
Dviejų pamainų transporto paslaugų kainą apskaičiuojame:
Pirmos pamainos fiksuotas mokestis + antros pamainos fiksuotas mokestis  + (kaina už kilometrą padauginta iš nuvažiuotų kilometrų 1-ąją ir 2-ąją pamainą).

Remiantis šia apskaitos sistema (įvesti į žemiau esančią lentelę), prašome pateikti komercinį pasiūlymą.

Pasiūlymai, kurie neatitiks šio formato, deja, nebus svarstomi. Jei turite papildomų klausimų – prašome kreiptis el. paštu lina.janciute@lidl.lt

Jei turite mūsų techninius reikalavimus atitinkačių transporto priemonių – mes pasiruošę siekti abiems pusėms naudingo ir sėkmingo bendradarbiavimo!

Su pagarba,

Tomas Pupeikis

UAB „Lidl Lietuva“ Logistikos departamento vadovas