LT EN RU
Naujienos

Paskirta Kandidatų į asociacijos prezidentus, prezidiumo ir revizijos komisijos narius vertinimo komisija

2020 sausio 31

Sausio 29 d. vykusiame prezidiumo posėdyje buvo patvirtinti Kandidatų į asociacijos prezidentus, prezidiumo ir revizijos komisijos narius vertinimo komisijos veiklos nuostatai bei patvirtinta komisijos sudėtis.

Komisijos nuostatai buvo parengti po to, kai sausio 15 d. prezidiumas posėdyje patvirtino naują regioninių susirinkimų šaukimo ir darbo tvarką, kurioje numatyti nauji reikalavimai asmenims, norintiems kandidatuoti į prezidento pareigas, prezidiumo ir revizijos komisijos narius bei naujos anketų formos. Su šiuo dokumentu galima susipažinti čia:

Komisijos veiklos nuostatus ir su tuo susijusius klausimus prezidiumo posėdyje pristatinėdamas „Linavos“ prezidentas Romas Austinskas sakė, kad nauja tvarka buvo parengta siekiant skaidrumo asociacijos veikloje ir geresnės tiek prezidiumo, tiek visos asociacijos reputacijos, todėl nuo šiol prezidiumo nariams bus keliami griežtesni reikalavimai.

Prezidiumo nariai pasidalijo įžvalgomis, kad pastaruoju metu verslo bendruomenė geram vardui skiria vis daugiau ir daugiau dėmesio. Tas buvo akivaizdu steigiant „Linavos“ draudimo bendrovę, kai Lietuvos bankas atidžiai vertino „Linavos“ prezidiumo narių reputaciją ir turėjo nemažai klausimų prezidiumo nariams.

Prezidiumo posėdyje buvo nutarta, kad Kandidatų į asociacijos prezidentus, prezidiumo ir revizijos komisijos narius vertinimo komisija sudaroma iš trijų  „Linavos“ sekretoriato darbuotojų – Andriaus Dubino, Zenono Buivydo ir Valdo Kazlausko. Komisijos pirmininku prezidiumas paskyrė Andrių Dubiną.

Sausio 15d. prezidiumui patvirtinus AON įmokų grąžinimo tvarką, sausio 29 d. prezidiume buvo patvirtintas asociacijos „Linava“ narių, kurie nuo 1996 – 2000 metais mokėjo draudimo įmokas už TIR knygeles, sąrašas. Kilus klausimų dėl narystės perdavimo ir kitų klausimų, sąrašą pavesta patikslinti.

Taip pat buvo nutarta teikti valstybės apdovanojimui Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentą Robertą Dargį. Pagal reglamentą į Prezidentą dėl valstybės apdovanojimų gali kreiptis Seimo pirmininkas ir vicepirmininkai, Ministras pirmininkas bei Vyriausybės nariai. LPK ruošiasi teikti Ekonomikos ir inovacijų  ministerijai R.Dargio kandidatūrą ir dėl to buvo klausiama konfederacijos narių nuomonės.

Prezidiumas taip pat nutarė, kad prezidiumo posėdžiai bus organizuojami vasario 12, kovo 4 ir balandžio 1 dienomis.