LT EN RU
Naujienos

Paskutinė galimybė prašyti kompensacijos už per brangius sunkvežimius

2022 vasario 11

Brangūs asociacijos nariai,

informuojame jus apie paskutinę galimybę prašyti kompensacijos už per brangius sunkvežimius dėl  sunkvežimių gamintojų kartelių. „LitFin“ yra didžiausia bylinėjimosi išlaidų finansuotoja Vidurio ir Rytų Europoje, daugiausia dėmesio skirianti konkurencijos teisei. LitFin jau pateikė pretenzijas dėl daugiau nei 25 000 sunkvežimių Nyderlanduose ir dabar rengiasi pateikti pretenzijas Vokietijoje. Tai yra paskutinė galimybė, kai galite reikalauti kompensacijos (šiuo metu galite reikalauti kompensacijos už naujus sunkvežimius, įsigytus/išnuomotus nuo 2006 m. sausio iki 2014 m. gruodžio). Jei dar nepateikėte savo ieškinio, galite pasinaudoti vienu iš dviejų mūsų siūlomų variantų:

  1. Savo ieškinius galite pateikti kartu su mumis grupiniu ieškiniu. Mes finansuosime jūsų ieškinio išlaidas ir visą teisinį procesą už sėkmės mokestį. Tuo atveju, jei mums nepasiseka, Jūs nepatirsite jokių išlaidų ir viską padengs ,,LitFin“.
  2. Jei netikite sėkme ar nenorite laukti teismo sprendimo, galite pasirinkti parduoti teisę į ieškinį mums ir gauti kompensaciją per vieną mėnesį.

Jeigu pasiūlymas Jus sudomino, paspaudę šią nuorodą rasite visą informaciją, įskaitant registracijos formą nemokamai registracijai. Paskutinė galimybė pateikti savo paraiškas yra 2022 m. kovo mėn., tačiau turėtumėte užsiregistruoti kuo greičiau, kad turėtume pakankamai laiko surinkti ir apdoroti visus dokumentus.

,,LitFin“ yra viena iš paskutinių įmonių Europoje, vis dar padedanti klientams pateikti ieškinius dėl sunkvežimių gamintojų kartelinių susitarimų. Mūsų atstovas Lietuvoje:

Tomas Bernatavičius – Verslo plėtros vadovas Baltijos šalyse

Tel.: +370 6 14 64 622

El. paštas: tomas@claimsmanagement.lt