LT EN RU
Naujienos

Patvirtinta Etikos komisijos sudėtis, jos vadovu išrinktas V. Nekrošius

2021 balandžio 08

Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ prezidiumo susirinkime, vykusiame š. m. balandžio 8 d., pavirtinta naujai suformuotos Etikos komisijos sudėtis 3 metų kadencijai. Nuo šiol šiai komisijai vadovaus teisininkas Vytautas Nekrošius, kuris kartu eis ir šios komisijos nario pareigas su viceprezidentu Rimantu Martinavičiumi ir prezidiumo patarėju Vytautu Naudužu.

Asociacijos „Linava“ prezidento Romo Austinsko teigimu, naujai suformuota komisija jau pradeda darbus.

„Savo veikloje ji remsis dar vasarį patvirtintu Etikos kodeksu, Etikos komisijos darbo reglamentu. Neabejotinai, tai yra tarsi asociacijos atsinaujinimas, nes iki šiol neturėjome nei tokios komisijos, nei Etikos kodekso. O jis yra pirmasis per visą organizacijos trisdešimties metų veiklos laikotarpį ir turi didžiulę reikšmę tolimesnėms veiklos kryptims“, – sako prezidentas R. Austinskas.

Prezidiumo narys, Etikos kodekso iniciatorius Romas Vosylius primena, kad šiame strateginiame dokumente numatytų taisyklių laikytis turės ne tik asociacijai „Linava“ priklausančios transporto įmonės ir jų darbuotojai, bet ir pretendentai tapti šios organizacijos nariais.

„Visi asociacijos nariai ir siekiantys jais tapti turės vadovautis ilgalaikio bendradarbiavimo, skaidrumo, sąžiningumo, pagarbos, taktiškumo, pasitikėjimo principais bei atsakingai vykdyti įsipareigojimus darbuotojams“, – sako R. Vosylius.