LT EN RU
Naujienos

Pažymės du gimtadienius

2014 vasario 12
Energetikos bei technikos muziejuje veikia ir transporto ekspozicija. Muziejaus nuotr.

Šių metų vasario 14 d. Energetikos ir technikos muziejus pažymės savo 11-ąjį ir pirmosios Vilniaus centrinės elektrinės gimtadienius.

Gimtadienių proga muziejus organizuoja atvirų durų diena ir nemokamas temines ekskursijos (be išankstinės registracijos).

13 val. prasidės ekskursija „Technikos mokslas ir technika vaikams“ (aplankymas dviejų interaktyvių ekspozicijų „Technikos mokslas“ ir „Technika vaikams“), 14 val. – „Tradicinė ir alternatyvi energetika“ (susipažindinama su šiluminių, vandens, atominių elektrinių veikimo principais, šių elektrinių privalumais ir trūkumais), 15 val. – „Energetika. Kaip veikė pirmoji Vilniaus centrinė elektrinė?“ (pristatoma autentiška išlikusi pirmosios Vilniaus centrinės elektrinės įranga, veikimo principai, jos istorija ir svarba Vilniaus miesto modernėjimui). 16 val. – pirmosios Lietuvos analoginės fotografijos asociacijos parodos atidarymas (eksponuojami 16 autorių darbai. Teminės ekskursijos trukmė – 45 min. Po ekskursijos lankytojai turės galimybę savarankiškai susipažinti su kitomis Energetikos ir technikos muziejaus ekspozicijomis.