LT EN RU
Naujienos

Prezidiumo narių posėdyje aptarti asociacijos finansiniai reikalai

2012 kovo 02

Šį penktadienį, kovo 2 d. Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ prezidiumo nariai aptarė aktualius asociacijos darbus ir veiklos rodiklius.
Vienas iš esminių klausimų – asociacijos veiklos rodikliai ir einamieji finansiniai rezultatai. Sekretoriato atstovai pateikė prezidiumo nariams duomenis ir aptarė šių metų sausio rodiklius.  Prezidiumo nariai pateiktą pelno-nuostolių ataskaitą ir įgyvendinamą veiklos optimizavimo programą įvertino pozityviai ir pažymėjo, jog sekretoriato pastangomis sėkmingai įveikiami buvę finansiniai sunkumai nuteikia optimistiškai, nes ir ateityje planuojama pelninga organizacijos veikla.
Taip pat svarstytas regioninių vežėjų susirinkimų grafiko pakeitimo klausimas. Dėl regioninių susirinkimų Alytuje ir Kaune organizavimo datos pakeitimo nutarta kreiptis į posėdyje nedalyvavusius prezidiumo narius, prašant išreikšti savo nuomonę šiuo klausimu raštu.

Kiti darbotvarkėje numatyti klausimai nebuvo svarstomi, nes daliai prezidiumo narių nedalyvaujant nesusidarė kvorumas, reikalingas sprendimams priimti.

Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“
Atstovas spaudai
Gytis Vincevičius


Grįžti

Komentarai

KLAUSK