LT EN RU
Naujienos

Prezidiumo posėdis: patvirtinta asociacijos 2021 m. finansinė ataskaita, aptarti hakatono rezultatai

2022 birželio 09

Ketvirtadienį vykusio „Linavos“ Prezidiumo posėdžio metu buvo patvirtinta asociacijos 2021 m. finansinė ataskaita, taip pat svarstyta galimybė kreiptis į Etikos komisiją dėl Revizijos komisijos narių išsakomos tikrovės neatitinkančios informacijos apie asociacijos veiklą.

Posėdžio metu buvo pristatyta nepriklausomo auditoriaus, bendrovės „Baltauditas“ pateikta išvada dėl 2021 m. asociacijos finansinės ataskaitos. Auditoriai konstatavo, kad „Linavos“ parengta finansinė ataskaita parodo tikrą ir teisingą vaizdą apie asociacijos 2021 m. gruodžio 31 d. finansinę padėtį, jokių pažeidimų nenustatyta.

Vėliau Prezidiumas balsų dauguma patvirtino asociacijos 2021 m. finansinę ataskaitą. Papildomai dėl jos bus balsuojama Kongreso metu.

Prezidiumo nariai taip pat aptarė galimą vidinį tyrimo organizavimą dėl Revizijos komisijos narių per vykusį Kongresą viešai paskleistų, tikrovės neatitinkančių teiginių apie asociacijos 2021 m. finansinę padėtį, taip pat kitą viešai skelbiamą galimai melagingą informaciją apie asociaciją ir jos darbuotojus. Nutarta, kad norintys asociacijos nariai galės kreiptis į Etikos komisiją, kad ši įvertintų Revizijos komisijos veiklą, atsižvelgiant į asociacijos Etikos kodekso reikalavimus.

Posėdžio metu taip pat pristatytas šiemet gegužės pabaigoje vykęs, „Linavos“ inicijuotas pirmasis Lietuvoje transporto hakatonas „Hack4Linava“, jo metu pristatytos idėjos ir pasiekti rezultatai. Šis renginys sulaukė didžiulio susidomėjimo dalyvių gretose, gerų dalyvių ir mentorių atsiliepimų socialiniuose tinkluose bei skatinimų tęstis tradiciją.

Hakatone pirmąją vietą užėmė unikalius IT sprendimus ir skaitmenizavimo paslaugas teikiančios bendrovės „Baltic Amadeus“ suburta komanda. Antroji vieta atiteko studentų komandai „TIRed“, o trečioji – startuoliui iš Londono „Cargo scanner/Green Mile“. Prizinių vietų laimėtojams įteikti atitinkamai 3000 Eur, 2000 Eur ir 1000 Eur piniginiai prizai.

Aukščiausių komisijos įvertinimų sulaukusi „Baltic Amadeus“ komanda pristatė platformos prototipą, kuris padėtų spręsti vairuotojų įdarbinimo iššūkį, kylantį dėl sudėtingų sąlygų užtikrinti vairuotojų darbo ir laisvalaikio balansą. Plačiau apie hakatono rezultatus: http://www.linava.lt/naujiena/hakatonas-%e2%80%9ehack4linava-geriausiu-ideju-autoriai-sprende-vairuotoju-pritraukimo-logistikos-procesu-skaitmeninimo-aplinkos-tausojimo-issukius/


Grįžti
KLAUSK