LT EN RU
Naujienos

Prezidiumo posėdyje – „Linavos“ veiklos optimizavimo darbai

2019 birželio 14

Birželio 12 d. vykusiame „Linavos“ prezidiumo posėdyje buvo pritarta TIR departamento pertvarkai, patvirtinta rudens kongreso data bei priimta nemažai kitų svarbių sprendimų.

Prezidentas Romas Austinskas posėdžio pradžioje su gimtadieniu pasveikinęs prezidiumo narį Anatolijų Ašmankevičių, vėliau prezidiumo narius informavo, kad birželio 11 d. vykusiame Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidiumo posėdyje jis buvo išrinktas LPK viceprezidentu, kuris kuruos transporto sritį.

„Man nėra svarbu titulai ir vardai, todėl tapęs viceprezidentu matau daug laukiančių darbų. Šios pareigos reiškia įpareigojimus ir atsakomybę. Matome, kiek problemų yra transporto sektoriuje, bet dirbsime ir sieksime geriausių rezultatų“, – prezidiumo nariams sakė R.Austinskas.

Jis taip pat pristatė darbus, kurie buvo nuveikti nuo praėjusio prezidiumo posėdžio, apie sekretoriato darbus kalbėjo ir „Linavos“ generalinis sekretorius Mečislavas Atroškevičius.

Prezidiumas nusprendė, kad XXXVI „Linavos“ kongresas bus organizuojamas lapkričio 20 d. „Linavos“ mokymo centre (Jankiškių g. 41, Vilnius), pakartotinis kongresas bus surengtas gruodžio 4 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius).

Posėdyje taip pat buvo priimtas sprendimas dėl TIR departamento struktūros pakeitimo, modernizuojant TIR išdavimo sistemą. Atsižvelgiant į naujų technologijų plėtrą, siekiant mažinti  laiko  sąnaudas ir kaštus, buvo nuspręsta atlikti struktūrinius pakeitimus. Apie pasikeitimus vežėjai detaliau bus informuoti atskirai.

Prezidentas Romas Austinskas buvo deleguotas į liepos 1-2 dienomis Minske vyksiantį regioniniam bendradarbiavimui skirtą tarptautinį forumą.

Prezidiumo nariai pritarė prezidento idėjai sukurti „Linavos“ prezidentų Alumni klubą. Organizacinių darbų ketinama imtis artimiausiu metu.

Uždaroje posėdžio dalyje taip pat buvo aptarti „Linavos“ draudimo bendrovės steigimo klausimai, derybos su profesinėmis sąjungomis, finansinė „Linavos“ padėtis.