LT EN RU
Naujienos

Prezidiumo posėdyje – svarbūs sprendimai

2011 gruodžio 06

Gruodžio 2 d. vykusiame Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ Prezidiumo posėdyje svarstyti aktualūs asociacijos ir jos antrinių įmonių veiklos aspektai. Posėdžio metu asociacijos prezidiumas Generalinio sekretoriaus Vidmanto Adomaičio teikimu patvirtino į sekretoriaus-vyr. finansininko pareigybę  pasiūlytą Adolfą Darginavičių.

Posėdžio pradžioje buvo pristatytas Prezidiumo darbo reglamento projektas, kuriame siūloma keisti kai kuriuos šio valdymo organo darbo aspektus. Sutarta projektą svarstyti ir kitame Prezidiumo posėdyje.
Pristatytos ir asociacijos sekretoriato optimizavimo gairės, tuo pačiu inicijuotas atskirų asociacijos skyrių ir etatų peržiūrėjimas, svarstant jų reikalingumą asociacijai.

Prezidiumas priėmė ir kitą svarbų sprendimą – patvirtinta, jog asociacijos finansinį  auditą atliks nepriklausoma tarptautinė audito kompanija, su kuria bus pasirašoma paslaugų sutartis. Tuo pačiu pažymėta, kad kitąmet Tarptautinė vežėjų sąjunga IRU  skirs savo tarptautinio audito kompaniją, kuri įvertins „Linavos“ veiklą.

Vienu esminių klausimų prezidiumo posėdyje tapo „Linavos serviso“ situacijos aptarimas. Prezidiumo narys, „Linavos serviso“ valdybos pirmininkas Julius Misiūnas išsamiai pristatė įmonės darbą ir kartu su prezidiumo nariais aptarė jos veiklos aspektus.

Asociacijos vadovybei pristatyta VšĮ „Linavos mokymo centras“ veikla ir darbo rezultatai, kurie, pasak centro vadovo Osvaldo Maniko, yra geri ir matomos aiškios veiklų plėtros perspektyvos.

Tuo pačiu pristatyti ir asociacijos tinklalapio atnaujinimo darbai, sudarytas jo atnaujinimo planas ir būsimieji pakeitimai.

Nacionalinės vežėjų asociacijos „Linava“
Atstovas spaudai
Gytis Vincevičius


Grįžti

Komentarai

KLAUSK