LT EN RU
Naujienos

Reikalinga skubi pagalba Ukrainai – ieškomi benzovežiai!

2022 birželio 29

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ kreipiasi į narius prašydama suteikti skubią pagalbą – ieškomi benzovežiai sunkvežimiai, kurie galėtų iš Lietuvos iki Lvovo, didžiausio vakarų Ukrainos miesto, gabenti degalus ir taip padėti Ukrainai, kuri kasdien ginasi nuo Rusijos agresijos ir pradėto karo.

Asociacijos vadovybė būtų dėkinga, jei narių gretose atsirastų kuo daugiau benzovežius turinčių transporto ir logistikos įmonių, kurios sutiktų neatlygintinai prisidėti prie teikiamos pagalbos Ukrainai.

„Ukraina jau kelis mėnesius nepailsdama kovoja ne tik už savo šalies laisvę, nepriklausomybę ir teritorijų vientisumą, bet ir už visą Europą. Šiuo metu jai labai reikalinga pagalba degalais, tad turime kuo greičiau jai padėti gabendami reikiamus degalus benzovežiais. Kviečiu nelikti abejingais ir susisiekti“, – sako A. Burba.

Dėl platesnės informacijos ir savo apsisprendimo padėti kviečiame susisiekti su asociacijos Inovacijų ir transporto politikos sekretoriumi Andriumi Burba šiais kontaktais: el. p.: Andrius.Burba@linava.lt, tel.: +370 5 2786561, +370 680 84469.


Grįžti
KLAUSK