LT EN RU
Naujienos

Rusijos muitinės pareigūnai galės tikrinti vežėjus keliuose

2017 rugpjūčio 18

Nuo rugpjūčio 30 d. Rusijos Federacijoje muitinės pareigūnai galės šalies keliuose stabdyti ir tikrinti pasirinktų autotransporto priemonių krovinius ir dokumentus. Tokią teisę jie įgijo įsigaliojus federalinio įstatymo Nr. 232-FR „Apie muitinį reguliavimą RF“ pakeitimams.

Remiantis įsigaliosiančiais pakeitimais, muitinės pareigūnai gali tikrinti automobilius ne tik muitinės tikrinimo vietose netoli sienos, bet ir 22 šalies subjektų teritorijose: Altajaus, Ingušija, Dagestano, Kabarda- Balkarijos, Karačiajų- Čerkesijos, Šiaurės Osetijos- Alanijos, Čečėnijos Respublikose, taip pat Altajaus ir Stavropolio kraštuose, Astrachanės, Briansko, Kurgansko, Novosibirsko, Omsko, Orenburgo, Pskovo, Samaros, Saratovo, Smolensko, Tverės, Tiumenės, Čeliabinsko apskrityse.

Muitinės pareigūnai automobilius galės stabdyti ir tikrinti jų krovinius bei dokumentus be transporto inspektorių, jeigu transporto priemonių bendra masė su kroviniu didesnė nei 3,5 t ir jei automobilyje vežamas krovinys yra muitinės priežiūroje.