LT EN RU
Naujienos

Startuoja informaciniai regioniniai susirinkimai

2021 kovo 02

Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ informuoja, kad jau prasideda tradiciniai informaciniai regioniniai susitikimai, kuriuose ne tik aptariami, bet ir sprendžiami transporto sektoriui aktualūs klausimai. Pirmasis keleivinio transporto informacinis susirinkimas įvyks jau šią savaitę – kovo 5 d. Kviečiame asociacijos narius aktyviai registruotis ir dalyvauti.

Visi šie susirinkimai bus transliuojami internetu, tad norintieji galės stebėti ne tik gyvai realiu laiku, bet ir peržiūrėti vaizdo įrašus patogiu metu. Apie tai, kaip galima stebėti internetu, bus informuojama prieš kiekvieną susirinkimą. Asociacijos nares – įmones prašome deleguoti po vieną atstovą, kurie gyvai dalyvaus susirinkimuose, o visus kitus kviečiame stebėti transliacijas per interneto svetainę www.linava.lt

Regioninių susirinkimų datos:

Keleivinio transporto – kovo 5 d. 10.00 val.;
Klaipėdos regiono – kovo 8 d. 10.00 val.;
Šiaulių regiono – kovo 8 d. 14.00 val.;
Vilniaus regiono – kovo 9 d. 10.00 val.;
Panevėžio regiono – kovo 9 d. 14.00 val.;
Kauno regiono – kovo 10 d. 10.00 val.;
Alytaus regiono – kovo 10 d. 14.00 val.

Šių renginių metu asociacijos nariams bus pristatyti transporto veiklą reglamentuojančių teisės aktų pakeitimai, aptarti problemų sprendimų būdai dėl leidimų kvotų su Rusija, Baltarusija, Uzbekistanu ir Ukraina, kiti užsienio vežėjų kontrolės, trečiųjų šalių darbuotojų įdarbinimo, socialinio dialogo klausimai ir Mobilumo paketo problematika. Taip pat bus aptartos Vyriausybės nustatytos pagalbos priemonės verslui, nukentėjusiam nuo koronaviruso (COVID-19) ir keleiviniam transportui svarbūs klausimai bei asociacijos „Linava“ aktualijos.

Detalesnė informacija: http://www.linava.lt/regioniniai/.