LT EN RU
Naujienos

Startuoja speciali rubrika „Pokalbis su Prezidentu“

2021 kovo 31

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“, įvertinusi augantį šios organizacijos narių poreikį konsultuotis įvairiais klausimais, susijusiais su transporto sektoriaus aktualijomis, kylančiais iššūkiais ir asociacijos veikla, inicijuoja vaizdo projektą „Pokalbis su Prezidentu“.

Tai bus tarsi speciali internetinė asociacijos kuriama pokalbių laida, kurios metu „Linavos“ prezidentas Romas Austinskas atsakys į organizacijos narių bei vežėjų klausimus aktualiomis temomis.

Internetinė laida „Pokalbis su Prezidentu“ bus rengiama periodiškai ir transliuojama asociacijos Youtube, Facebook paskyrose bei oficialioje interneto svetainėje www.linava.lt

„Sulaukiame labai daug klausimų iš asociacijos narių, vežėjų ir įmonių, siekiančių tapti mūsų organizacijos nariais. Kartais yra tiesiog noras pasitarti, išsakyti problemas, kad asociacija galėtų prisidėti jas sprendžiant. Mielai atsakysiu į visus kylančius klausimus, tad kviečiu būti aktyviais“, – sako R. Austinskas.

Pirmoji laida planuojama balandžio pradžioje. Tad kviečiame registruotis norinčius dalyvauti ir gyvai užduoti klausimus. O jei turite klausimų, bet neturėsite galimybės dalyvauti, kviečiame juos atsiųsti – Jūsų klausimai laidos metu bus užduoti prezidentui R. Austinskui. Užsiregistravusiems dalyviams bus išsiųsta detalesnė informacija apie laidą ir nuoroda, per kurią bus galima jungtis ir gyvai užduoti klausimus.

Registruotis ir siųsti klausimus kviečiame iki balandžio 7 d. 12.00 val. el. paštu komunikacija@linava.lt