LT EN RU
Naujienos

Suaktyvėjo apgaulingi pasiūlymai vežėjams

2017 rugpjūčio 29

Į asociaciją „Linava“ kreipėsi vežėjai ir suteikė informacijos apie gaunamus laiškus iš Vokietijoje reziduojančių įmonių „Deutscher Adressdienst GmbH“ ir „European Business Number“. Pastarųjų įmonių veikla yra apgaulinga ir gali vežėjams sukelti finansinių įsipareigojimų.

Lietuvos vežėjams reklamos pagrindais siūloma įtraukti jų įmonę į įmonių registrą. Vežėjams atsiunčiamose anketose prašoma pateikti įmonės ir įmonės kreditinių kortelių duomenis. Užpildžius anketą/-as bei išsiuntus ankščiau minėtoms įmonėms, pastarosios Lietuvos vežėjų įmones įpareigoja sumokėti 771 eurą, motyvuodamos sudarytu sandoriu, apimančiu įmonės reklamą bei įtraukimą į įmonių registrą ar kitomis tariamai teikiamomis paslaugomis.

Atkreipiame dėmesį, jog susidūrus su tokias ar panašias paslaugas teikiančiomis įmonėmis, prieš sudarant sutartis SVARBU įdėmiai įsiskaityti į siūlomų paslaugų sąlygas, terminus. Neskubėti sutikti su siūlomų paslaugų paketu ir prisiimti finansinių įsipareigojimų, pasidomėti papildomai apie įmonės veiklą, teikiamas paslaugas, įmonės registracijos šalį, įmonės vadovybės struktūrą.

Susidūrus su minėto pobūdžio problemomis, nariams rekomenduojame kreiptis el. paštu teise@linava.lt arba telefonu 85 2786545 į asociacijos specialistus, kurie suteiks konsultacijas kaip elgtis toliau.