LT EN RU
Naujienos

Suburtas „Linavos“ prezidentų alumni klubas

2019 liepos 12

XXXV „Linavos“ kongrese dabartinio „Linavos“ prezidento Romo Austinsko iškelta idėja sukurti „Linavos“ prezidentų alumni klubą skinasi kelią į gyvenimą – buvę „Linavos“ prezidentai pritarė idėjai ir žada ne tik tapti steigėjais, bet ir aktyviai dalyvauti klubo veikloje.

Liepos 12 d. „Linavos“ prezidentas Romas Austinskas į susitikimą sukvietė buvusius „Linavos“ prezidentus Stasį Dailydką, Vladimirą Kitovą, Rimvydą Gradauską, Algimantą Kondrusevičių ir Erlandą Mikėną. Visi prezidentai palaikė idėją, kad tokio klubo veikla gali sėkmingai prisidėti prie bendrų „Linavos“ tikslų įgyvendinimo, nes sukaupta patirtis ir geras transporto sektoriaus klausimų išmanymas gali praversti atstovaujant vežėjų interesus tiek valstybės institucijose, tiek verslo struktūrose.

Susitikimo dalyviai kalbėjo apie tai, kad klubo susitikimai turėtų tapti nuolatiniais, taip būtų galima tampriau dalyvauti diskusijose dėl transporto sektoriaus raidos, taip pat aktualijų, susijusių s pervežimų verslu, aptarime.

Buvusių prezidentų susitikime sutarta pradėti rengti dokumentus, reikalingus klubo steigimui, taip pat sutarta, kad visi susitikimo dalyviai taps klubo steigėjais.

Pirmasis steigiamo klubo susitikimas sutapo su prezidento Gitano Nausėdos inauguracija – „Linavos“ prezidentai juokavo, kad tai padės lengvai prisiminti alumni klubo gimimo datą.