LT EN RU
Naujienos

Susitikimas su „DKV Euro Service Baltikum“ atstovais dėl papildomų naudų vežėjams

2018 birželio 14

Birželio 7 d. įvyko susitikimas su „DKV Euro Service Baltikum“ (DKV) atstovais. Susitikime taip pat dalyvavo asociacijos „Linava“ prezidiumo narys O. Tarasov, asociacijos bendrųjų reikalų sekretorius J. Juodka ir paslaugų vystymo vadovė N. Badikonienė.Susitikimo metu aptartas nuo 2015 metų besitęsiantis bendradarbiavimas bei daugiafunkcinės kortelės privalumai ir naudos vežėjams. DKV taip pat pristatė projektą, kurį įgyvendinus, kelių mokestį skirtingose šalyse bus galima susimokėti turint tik 1įdiegtą aparatą.

Šiuo metu DKV paslaugomis naudojasi apie 240 asociacijos narių. Jos atstovai tikisi, kad prisijungiančiųjų dinamika ateityje didės. O. Tarasov klausė dėl dar glaudesnio bendradarbiavimo ir kokias dar papildomas naudas DVK galėtų pristatyti asociacijos nariams.

Apie DKV kuro korteles

Vežėjams skirta DKV kortelė yra daugiafunkcinė – ji gali būti naudojama ne tik kaip kuro kortelė, bet ja beveik visose Rytų bei Vakarų Europos šalyse galima sumokėti kelių, tunelių, keltų, tiltų mokesčius, išsikviesti pagalbą kelyje, planuoti kelionės maršrutą, gauti kelių kaštų kalkuliaciją. Nebetaikomi jokie papildomi aptarnavimo mokesčiai asociacijos nariams, besinaudojantiems DKV tinkle esančių servisų paslaugomis.

Apie „DKV Euro Service Baltikum“ ir asociacijos „Linava“ bendradarbiavimą

Asociacijos nariai gauna specialias nuolaidas degalams visoje Europoje, Rusijoje ir Baltarusijoje, kur „DKV Euro Service Baltikum“ turi daugiau nei 54 600 degalinių bei aptarnavimo taškų tinklą keturiasdešimt dviejose šalyse. Šiuo metu projekte jau dalyvauja apie 240 asociacijos narių. Visi asociacijos „Linava“ nariai gauna vienodas nuolaidas nepriklausomai nuo automobilių parko dydžio.

Jei pageidaujate prisijungti prie šio projekto, maloniai prašome kreiptis tel. (5) 278 65 61, (688) 39265.