LT EN RU
Naujienos

Susitikimas su Baltarusijos kelių transporto inspekcijos vadovais

2012 balandžio 20

Penktadienį, balandžio 20 d. Baltarusijos-Lietuvos pasienyje Valstybinės kelių transporto inspekcijos vadovas Vidmantas Žukauskas, Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos “Linava” prezidentas Algimantas Kondrusevičius ir sekretorius Transporto politikai Gintautas Ramaslauskas susitiko su Baltarusijos kelių transporto inspekcijos vadovu Aleksandru Ivankovu bei atsakingais inspekcijos pareigūnais.

Susitikime aptarti pasikeitimai susiję su Lietuvos ir kitų šalių vežėjų leidimų tikrinimu Baltarusijos pasienyje.

Baltarusijos kelių transporto inspekcijos vadovas A. Ivankovas informavo, jog vykdydama kitos Rytų Muitų Sąjungos šalies – Rusijos instrukciją nuodugniau tikrinti užsienio vežėjų leidimus ir jų atitikimą vykdomiems gabenimams, inspekcija įrašo leidimuose nukreipimą į Rusijos Transporto priežiūros tarnybą, kuri sprendžia ar leidimas atitinka vežimo rūšį.

Aukštas kaimyninės šalies pareigūnas patikino, jog fizinio Lietuvos ar kitų šalių vežėjų vilkikų stabdymo ar grąžinimo į mūsų šalį nėra, todėl sunkvežimių srautas juda be trikdžių.

Kalbėdami apie gabenimų rūšies nustatymo kriterijus, Baltarusijos Transporto inspekcijos pareigūnai laikosi nuostatos, jog esminiu kriterijumi nustatant vežimo rūšį turėtų būti krovinio pakrovimo-iškrovimo vieta, o ne jo kilmės šalis.

Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“
Atstovas spaudai
Gytis Vincevičius