LT EN RU
Naujienos

Susitikimas su keltų linijų TT-Line atstovais

2018 spalio 10

2018 m. spalio 5 d. asociacijos „Linava“ patalpose įvyko asociacijos atstovų susitikimas su keltų linijų TT-Line (www.ttline.com) Krovinių padalinio vadovu p. Björn Saschenbrecker ir Pardavimų vadybininku kroviniams p. Tomasz Gornikiewicz.

Susitikime buvo pristatytos naujos keltų linijos siūlomos paslaugos vežėjams iš Klaipėdos uosto, aptartos galimos bendradarbiavimo galimybės.

TT-Line: Tiltas į Švediją. Patikimumas, kokybė, tikslumas ir atsakinga aplinkosauga – tai principai, kuriais vadovaujantis privati laivybos grupė TT-Line daugiau nei 50 metų teikia greitą, ekologišką ir nebrangų susisiekimą tarp Vokietijos, Lenkijos ir Švedijos šalių Baltijos jūros regione su 6 moderniais Ro-Pax tipo keltais.

Iki 23-jų išvykimų per dieną TT-Line jungia didžiausius Vokietijos uostus Baltijos jūroje, Travemiundę ir Rostoką, ir Lenkijos Švinouščės uostą su pietiniu Švedijos transporto mazgu Treleborgu – svarbiausiu keltų uostu Švedijoje.

TT-Line per metus perveža beveik 900.000 keleivių 180.000 automobilių ir daugiau kaip 400.000 krovininių vienetų, todėl yra tiesioginio transporto lyderis tarp Vokietijos, Lenkijos ir Švedijos.

Modernūs TT-Line laivai, kuriuose dirba patyrę įgulos nariai, gali pasiūlyti maksimalų komfortą ir užtikrinti patikimumą. Visi uostai, į kuriuos plaukia TT-Line laivai, turi puikiai išvystytą valstybinį greitkelių tinklą.

Erdvios kajutės kokybiškas maitinimas ir integruotos „SEA & SAVE“ laivo parduotuvės su plačiu produktų pasirinkimu kryžminį variantą paverčia patirtimi iki 6 500 keleivių, kuriuos „TT-Line“ gali vežti kiekvieną dieną.

Dėka patikimo virš 30 km krovininio „denio ilgio“ gabenimo pajėgumo ir veiksmingų intermodalinių jungčių.