LT EN RU
Naujienos

Susitikime Susisiekimo ministerijoje aptartos keleivių vežėjų aktualijos

2017 rugsėjo 14

Rugsėjo 13 d. asociacijos viceprezidentas Rimantas Martinavičius ir Transporto reikalų skyriaus vyr. specialistas Jevgenij Stolovickij susitiko su Susisiekimo ministerijos Kelių transporto ir civilinės aviacijos politikos departamento direktoriumi Vladislavu Kondratovičiumi. Susitikime tai pat dalyvavo to paties departamento vyr. patarėjas Tomas Pilukas ir Kelių transporto skyriaus vedėjas Jaunius Jasiūnas.

Susitikimo metu asociacijos „Linava“ atstovai apžvelgė esamą padėtį keleiviniame kelių transporte, informavo, kaip vyksta konkursai, parenkant vežėjus viešųjų paslaugų teikimui miestuose ir rajonuose, taip pat apie tai, kaip vyksta viešojo transporto priemonių atnaujinimas panaudojant ES fondų lėšas, ir su kokiomis problemomis susiduria savivaldybės ir keleivių vežėjai, teikdami paraiškas šių lėšų įsisavinimui.

Apsikeista nuomonėmis dėl Valstybinės kelių transporto inspekcijos funkcijų, jos darbo metodikos po reorganizacijos, prijungus Valstybinę geležinkelio inspekciją. Susitarta aktyviau bendradarbiauti, teikti informaciją. Susisiekimo ministerijos darbuotojams pasiūlyta dažniau dalyvauti asociacijos organizuojamuose renginiuose, prašyta reaguoti į asociacijos kvietimus  ir dalyvauti Keleivinio transporto tarybos posėdžiuose bei keleivių vežėjų susirinkimuose.

Svarstant, kaip bus po 2018 m. kovo 31 d., kai baigsis leidimų tolimojo susisiekimo maršrutams galiojimo terminas, ministerijos atstovai nurodė, kad šie klausimai bus dar svarstomi, dalyvaujant VKTI vadovams.


Grįžti
KLAUSK