LT EN RU
Naujienos

Susitikime įtvirtintas tolesnis asociacijos ir IRU bendradarbiavimas

2011 lapkričio 25

Lapkričio 23 d., Nacionalinėje vežėjų automobiliais asociacijoje „Linava“ viešėjęs Tarptautinės vežėjų sąjungos IRU draudimo departamento vadovas Daniel Sculati bei jo pavaduotoja Oksana Rodel kartu su tarptautinių draudimo bendrovių „Rosgosstrakh“ bei „R.L.Davison&Co.Ltd.“ atstovais susitiko su vežėjų asociacijos vadovybe ir aptarė aktualius TIR knygelių draudimo bei naudojimo klausimus.
Asociacijai „Linava“ susitikime atstovavęs prezidentas Algimantas Kondrusevičius, generalinis sekretorius Vidmantas Adomaitis bei TIR departamento vadovas Heliodoras Giedrys ir Lina Ogurkis, TIR pretenzijų departamento vadovė sutarė su svečiais dėl palankesnių galimybių Lietuvos vežėjams naudoti TIR knygeles kitais metais.
Asociacija „Linava“ pasirašė sutartį dėl TIR knygelių draudimo su Rusijos bendrove „Rosgosstrakh“, kuris atpigo 2,6 Šveicarijos franko kiekvienai 14 lapų ir 4 lapų paprastajai TIR knygelei.
Pasak A. Kondrusevičiaus, IRU pasitikėjimo ženklu mūsų šalies asociacija tapo ir tai, kad sąlygos ir atsiskaitymo terminai už TIR knygeles tapo palankesni.
D. Sculati  susitikime pabrėžė, jog asociacija „Linava“ atliko kryptingus ir savalaikius veiksmus pertvarkant finansinius įsipareigojimus IRU bei diegiant strategiškai svarbius projektus, tokius kaip pilotinių TIR knygelių naudojimas ir elektroninė TIR-EPD sistema.

Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ atstovas spaudai
Gytis Vincevičius


Grįžti

Komentarai

KLAUSK