LT EN RU
Naujienos

ATNAUJINTA. Kviečiame transporto įmones registruotis į seminarą apie naujus reikalavimus dėl vairuotojų komandiravimo į ES šalis vežant krovinius

2022 sausio 13

2022 m. vasario 2 d. turi būti pradėtos taikyti Direktyvos (ES) 2020/1057 nuostatos dėl kelių transporto vairuotojų komandiravimo taisyklių. Tam, kad padėtume Jums rasti atsakymus į vairuotojų komandiravimui aktualius klausimus, kviečiame į seminarą, kuris vyks 2022 m. sausio 20 d. nuotoliniu būdu TEAMS platformoje (tiksli prisijungimo nuoroda bus atsiųsta prieš renginį).

Lektorius - asociacijos „Linava“ krovininio transporto skyriaus vadovas Valdas Kazlauskas (Vairavimo, darbo ir poilsio režimo ekspertas).

Seminaro metu aptarsime šiuos klausimus:

 1. 1.       Bendrieji reikalavimai:
 • ES valstybių narių sienos kirtimas;
 • Kada vairuotojas laikomas komandiruotu pagal Direktyvą;
 • Kada vairuotojas nelaikomas komandiruotu pagal Direktyvą.
 1. 2.       Transporto operacijų pavyzdžiai:
 • Dvišalės operacijos;
 • Nedvišalės operacijos;
 • Kabotažo operacijos;
 • Tranzito operacijos;
 • Kelionės be krovinio.
 1. 3.       Komandiruotės deklaracija Vidaus rinkos informacinėje sistemoje (IMI).
 2. 4.       Kiti klausimai.

Seminaro trukmė: 10:00 – 13:00 val.
Dalyvio mokestis: 60 EUR (0 PVM).

Dalyvių skaičius ribotas.

Seminaro metu lektorius pagal laiko galimybes atsakys į raštu užduodamus dalyvių klausimus, kuriuos galite atsiųsti el. paštu mc@linava.lt

Į seminarą dalyviai registruojami pagal vardą, pavardę ir el. pašto adresą, todėl šiuos tikslius duomenis turite pateikti registruodamiesi į renginį:

REGISTRACIJA

Daugiau informacijos el. paštu mc@linava.lt arba tel. +370 611 24413.

Pagarbiai

Viešoji įstaiga „LINAVOS“ mokymo centras

Šį elektroninio pašto adresą nurodėte mums, nes esate mūsų klientas.  Gerbiame Jūsų privatumą ir laiką, tad atsiprašome, jei tokio pobūdžio informacija Jūsų nedomina. Jei nepageidaujate ateityje gauti mūsų pasiūlymų elektroniniu paštu, peradresuokite šį laišką mums atgal, laukelyje „Tema“ įrašydami „Nesiųsti“. 


Grįžti
KLAUSK