LT EN RU
Naujienos

Švęskime laisvę! Vasario 16-tosios sveikinimas „Linavos“ bendruomenei

2021 vasario 15

Sulaukėme dar vieno mūsų valstybės – Lietuvos – gimtadienio. Nors praėję metai buvo kupini iššūkių ir nežinomybės – šiuos pasitinkame dar labiau vieningi ir sustiprėję.

„Šie metai ypatingi ir visai „Linavos“ bendruomenei. Mūsų asociacija rudenį švęs solidų jubiliejų – 30 metų. Džiaugiamės, kad galime kurti laisvą ir nepriklausomą Lietuvą drauge“, – sveikinimą pradeda „Linavos“ prezidentas Romas Austinskas.

Anot jo, nors transporto sektorius kasdien susiduria su daugybe iššūkių, pastaruosius kelerius jis itin išaugo. Šiuo metu mūsų šalies vežėjų paslaugų pardavimai užsienio rinkose siekia beveik 4 mlrd. eurų. Vien tik krovininis kelių transportas sukuria trečdalį viso šalies paslaugų eksporto.

Transportininkai kasmet sumoka bene daugiausiai mokesčių ir taip prisideda prie Valstybės gerovės kūrimo. O kur dar 70 tūkstančių darbo vietų vairuotojams!

„Galime didžiuotis, kad turime galimybę dirbti laisvoje rinkoje ir šalyje. O svarbiausia – kad kiekvienas iš „Linavos“ bendruomenės narių prisidedame prie jo kūrimo. Su švente, jus visus! Kad rytoj būtų tik geriau”, – sveikina R. Austinskas.


Grįžti
KLAUSK