LT EN RU
Naujienos

Tadžikistanas: vairuotojams taikomas 14 dienų karantino reikalavimas

2020 kovo 25

Kaip informavo Baltarusijos vežėjų asociacija BAMAP, visiems į Tadžikistaną atvykstantiems asmenims, nepaisant jų pilietybės, ir per paskutines 13 dienų buvusiems Afganistane, Belgijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Danijoje, Irane, Ispanijoje, Italijoje, Kinijoje, Korėjos Respublikoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, JAV, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Švedijoje ir Japonijoje, taikomas 14 dienų karantinas.

Šios priemonės taip pat taikomos ir sunkvežimio vairuotojams vykdantiems tarptautinį krovinių gabenimą.

Remdamasi tuo, kas išdėstyta aukščiau, siūloma į Tadžikistaną vengti siųsti vairuotojus, kurie yra apsilankę minėtose šalyse.

Nuo 2020 m. kovo 23 d. Tadžikistanas uždarė sieną su Uzbekistanu. Remiantis Tadžikistano Užsienio reikalų ministerijos paaiškinimais, ši priemonė netaikoma krovininio transporto judėjimui.

Kitų apribojimų transporto priemonių ir prekių judėjimui nėra.

Pagal turimą informaciją, Tadžikistano valdžia svarsto galimybes įvesti papildomas priemones krovinių vežimo srityje. Taip pat svarstoma galimybė iškrauti ir talpinti į laikinojo saugojimo sandėlius prekės įvežamas į Tadžikistaną užsienio šalių vežėjais. Tolimesnį prekių pristatymą į paskirties vietas Tadžikistane vykdys vietinės transporto įmonės. Anot iniciatorių, tai bus viena valstybės paramos priemonė Tadžikistano vežėjams, patiriantiems nuostolių dėl koronaviruso.