2012 spalio 23

TARPTAUTINĖ KONFERENCIJA IR PRAKTINIS SEMINARAS „SAUGUS KROVINIŲ PAKROVIMAS IR TVIRTINIMAS“ 2012 M. LAPKRIČIO 29-30 D.,VILNIUS


Tarptautinės kelių transporto sąjungos IRU akademija (toliau – IRU akademija) bendradarbiaudama su Lietuvos nacionaline vežėjų automobiliais asociacija „LINAVA“ ir draudimo kompanija „Rosgosstrach“ organizuoja tarptautinę konferenciją ir praktinį seminarą apie saugų krovinių pakrovimą ir tvirtinimą.

Konferencija skirta asociacijoms – IRU narėms, mokymo įstaigoms, vežėjų įmonėms, draudimo kompanijoms, oficialių ir kontroliuojančių institucijų atstovams, o taip pat visiems asmenims, kurie yra tiesiogiai susiję su krovinių pakrovimu ir jų saugumo užtikrinimu – įvyks 2012 m. lapkričio 29 d. viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva“ Konstitucijos pr. 20, Vilniuje.

2012 lapkričio 30 d. VšĮ „Linavos“mokymo centre, Jankiškių g. 41, Vilnius, įvyks praktinis seminaras dėl saugaus krovinių pakrovimo ir tvirtinimo. Mokymų kaina – 50 EUR (172,64 LTL).

Panašų renginį IRU akademija jau organizavo keliose šalyse ir jis sulaukė didžiulio kelių transporto bendruomenės susidomėjimo. Jungtinių Tautų paskelbto dešimtmečio planuose dėl saugaus eismo, tinkamo krovinių pakrovimo ir tvirtinimo problema akcentuojama kaip turinti ypatingą reikšmę automobilių pramonei. Teisės aktai dėl vairuotojų ir transporto operatorių kvalifikacijos bei kiekvienos autotransporto grandinės profesijos reikalauja rimtų mokymų. Netinkamas krovinių pakrovimas ir tvirtinimas gali sukelti didelius nuostolius, įskaitant krovinių sugadinimą, avarijas ir nelaimingus atsitikimus.

IRU akademija paruošė mokymo programą apie saugų krovinių pakrovimą ir tvirtinimą pagal saugumo standartų reikalavimus (JT saugaus eismo suvestinė rezoliucija ir Tarybos Direktyva Nr. 2003/59 EB dėl vairuotojų kvalifikacijos, o taip pat Tarybos reglamentą (EB) Nr.1071/2009, nustatantį bendrąsias profesinės vežimo kelių transportu veiklos sąlygų taisykles). Ši programa apima visus pagrindinius aspektus pagal standartą CEN EN12195-1:2010 dėl krovinių tvirtinimo.

Maloniai kviečiame susipažinti su konferencijos ir praktinio seminaro programa, o taip pat registruotis iki 2012 m. lapkričio 15 d. Tarptautinės kelių transporto sąjungos (IRU) interneto svetainėje adresu: www.iru.org/en_acavilnius2012-day1

Konferencijos metu bus sinchroninis vertimas lietuvių-anglų-rusų kalbomis, seminaro metu anglų – lietuvių kalbomis. Seminaro dalyvių skaičius ribotas.

Daugiau informacijos apie renginius teirautis telefonais: (8-5) 2740097, 2786534, 2786561.

Asociacijos „LINAVA“ sekretoriatas

Pridedama:
Konferencijos programa
Praktinio seminaro programa