LT EN RU
Naujienos
  • Titulinis
  • Naujienos
  • Keleivių vežėjams
  • Teisės ir organizacinių reikalų komitetas pareiškė nuomonę apie teismo nutartį dėl prezidiumo nario J. Kuklio ir revizijos komisijos narių įgaliojimų sustabdymo

Teisės ir organizacinių reikalų komitetas pareiškė nuomonę apie teismo nutartį dėl prezidiumo nario J. Kuklio ir revizijos komisijos narių įgaliojimų sustabdymo

2012 vasario 01

Vasario 1 d., trečiadienį posėdžiavęs Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ Teisės ir organizacinių reikalų komitetas aptarė Vilniaus miesto antrojo apylinkės teismo sausio 30 d. priimtą nutartį, kuria sustabdyti prezidiumo nario Juozo Kuklio įgaliojimai.
Šiam prezidiumo nariui teismas uždraudė priimti sprendimus, balsuoti ir atlikti kitus veiksmus kaip prezidiumo nariui iki galutinio teismo sprendimo byloje dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo civilinėje byloje pagal ieškovų UAB Prekybos namai „Alka“ ir UAB „Luvel transportas“ ieškinį.

Šiame ieškinyje buvo prašoma pripažinti asociacijos „Linava“ XXIII kongreso nutarimą dėl prezidiumo nario J. Kuklio ir revizijos komisijos išrinkimo negaliojančiu.

Teisės ir organizacinių reikalų komitetas nutarė kreiptis į vežėjus, atkreipdamas dėmesį į tai, kad ši byla apsunkina asociacijos „Linava“ darbą . Šioje byloje kiek anksčiau buvo sustabdyti revizijos komisijos narių įgaliojimai. Ieškovai, komiteto nuomone, neteisingai traktuoja galiojančius asociacijos įstatus ir kitus teisės aktus.

Teisės ir organizacinių reikalų komitetas kongrese išrinktai Balsų skaičiavimo komisijai nuskambėjusius kaltinimus dėl jos neva netinkamo darbo, vertina neigiamai.
Pasak XXIII kongreso Balsų skaičiavimo komisijos pirmininko Mindaugo Kaplerio, 31 komisijos narys dirbo poromis ir biuletenius skaičiavo vis kita narių pora, buvo daroma suskaičiuotų biuletenių suvestinė.
Paskutinius 2 kartus skaičiuojant, J. Kuklio ir I.Ostrovskio balsus buvo nustatyta, kad 1 balsu daugiau gavo J. Kuklys. Balsų skaičiavimo komisijos dauguma nusprendė dar kartą balsų neperskaičiuoti. Protokolą patvirtino savo parašais 27 iš 31 Balsų skaičiavimo komisijos nariai.
O dėl revizijos komisijos narių išrinkimo protokolą pasirašė 30 narių iš 31 Balsų skaičiavimo komisijos nario.

Teisės ir organizacinių reikalų komitetas
Komiteto narių vardu pirmininkas Erlandas Mikėnas