LT EN RU
Naujienos

Teisinių ir organizacinių reikalų komiteto posėdyje – dėmesys asociacijos veiklos pokyčiams

2016 spalio 20

Spalio 20 d. į posėdį rinkosi asociacijos Teisinių ir organizacinių reikalų komiteto nariai, kurie daugiausiai dėmesio skyrė įstatų ir asociacijos veiklos pakeitimo klausimams, kurie palengvintų asociacijos narių ir sekretoriato darbą.

Diskutuota narystės klausimu. Iškeltas tikslas, kad asociacija plėstųsi, o tam reikia palengvinti narystę reglamentuojančius įstatus. Prezidiumui bus siūloma liberalizuoti priėmimo į narius ir narystės perdavimo procedūras. Vienas tokių siūlymų – leisti įmonėms pačioms nuspręsti kam perduoti savo turimą narystę, jei dėl kažkokių priežasčių nusprendžiama nebedalyvauti asociacijos veikloje.

Kitu klausimu svarstytas siūlymas keisti įstatus ir atsisakyti popierinių laiškų, kuriais nariai informuojami apie kongresus ir regioninius susirinkimus. Vietoj to siūloma naudoti elektronines informavimo priemones. Komiteto nariai akcentavo, kad dabartinis informavimo būdas yra pasenęs ir neatitinka šios dienos realijų.

Pasiūlyta keisti ir dar vieną įstatų punktą, pagal kurį naujai išrinktas prezidiumo narys iš karto pradeda eiti savo pareigas, o ne po kongreso, kaip numatoma dabar.