LT EN RU
Naujienos

Tęsiamos derybos su VKTI dėl sąlygų vežėjų reputacijai įvertinti

2012 balandžio 23

Pirmadienį, balandžio 23 d. vykusiame susitikime su Valstybinės kelių transporto inspekcijos pareigūnais – inspekcijos viršininko pavaduotoju Romanu Vilčinsku ir Teisės skyriaus viršininku Dainiumi Lipsevičiumi, asociacijos „Linava“ Krovinio transporto tarybos pirmininkas Mečislavas Atroškevičius, sekretorius transporto politikai ir informacijai Gintautas Ramaslauskas, advokatas dr. Justinas Usonis tęsė derybas dėl pažeidimų sąrašo, kuriuo remiantis bus vertinama įmonių vadovų ir atsakingų darbuotojų reputacija.
Jau ankstesniame susitikime asociacijos „Linava“ atstovams pavyko sutarti su VKTI pareigūnais, kad būtų išbraukti keli vežėjams nepalankūs punktai, o šįkart sutarta, jog sankcijos transporto įmonės vadovui ar savininkui bus taikomos už pakartotinius pažeidimus, bet ne už  pavienius prasižengimus.
Kalbėta ir apie tai, kad vežėjo reputacijai didžiausią grėsmę kelia rimti, su transporto veikla susiję nusižengimai, tokie kaip nesaugus krovinių gabenimas, tachografo duomenų klastojimas ir kt.

Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“
atstovas spaudai
Gytis Vincevičius


Grįžti

Komentarai

KLAUSK