LT EN RU
Naujienos

Transporto ir logistikos parodoje „TransUzbekistan 2016″ dėmesys „Linavos“ stendui

2016 lapkričio 17

Šiuo metu asociacijos „Linava“ prezidentas Erlandas Mikėnas ir generalinis sekretorius Vytautas Milėnas dalyvauja parodoje „TransUzbekistan 2016″. Šios šalies verslui pristatomos Lietuvos vežėjų galimybės.

E. Mikėnas pasidžiaugė, kad pirmosiomis dienomis „Linavos“ stendas sulaukė lankytojų dėmesio. Stendo svečiams papasakota apie Lietuvos vežėjų potencialą ir patirtį dirbant rytų rinkose, išdalinti lankstinukai su asociacijos narių kontaktais. „Uzbekistano vežėjus domina Lietuvos terminalai, jie vyksta į vakarų Europą per Baltarusiją arba Latviją ar Lietuvą. Latvija šioje šalyje turi ambasadą, o tai parodo Uzbekistano svarbą mūsų kaimynams. Lietuva ambasados Uzbekistane neturi, tačiau šiai rinkai reiktų skirti daugiau dėmesio. Lietuvos vežėjai gali dirbti su Uzbekistanu. Gaila, kad anksčiau nebuvo skirtas pakankamas dėmesys šiai šaliai, kurioje atsiveria naujos galimybės. “,- teigiamais įspūdžiais apie dalyvavimą parodoje pasidalino asociacijos prezidentas.
Taip pat E. Mikėnas ir V. Milėnas dalyvavo susitikime su Latvijos viceministru Uldžiu Reimaniu, kuris atvyko į parodą ir joje pristatė Latvijos transporto sektoriaus galimybes. Bendrauta ir su Uzbekistano vežėjų asociacijos AIRCUZ vadovybe bei jos vadovu Šavachabovu Šalimu Šamansurovičiumi, kuris yra ir Uzbekistano automobilių ir vandens kelių transporto viceministras.

Primename, kad rugsėjo mėnesį Uzbekistano delegacija lankėsi Susisiekimo ministerijoje ir asociacijoje „Linava“. Tai buvo pirmas toks vizitas per visus atkurtos Lietuvos nepriklausomybės metus. Sutarta tokius susitikimus daryti kasmet.