LT EN RU
Naujienos

Trečiadienį Kalvarijų pasienio kontrolės punkte atidaroma mobili vakcinacijos vieta

2021 rugpjūčio 02

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ informuoja, kad bendradarbiaujant su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) nuo trečiadienio, rugpjūčio 4 d., Kalvarijų pasienio kontrolės punkte atidaroma mobili vakcinacijos vieta, kur bus skiepijami tolimųjų reisų vairuotojai vienos dozės „Janssen“ vakcina. Čia vyks tik vakcinacija, testuojama nebus.

Ši mobili vakcinacijos vieta veiks rugpjūčio 4-5 d., o vėliau dirbs tokiu grafiku – pirmadieniais, antradieniais ir trečiadieniais nuo 8.30 val. iki 13.00 val.

Svarbu žinoti tai, kad dėl D vizų užsienio šalių piliečiams reikia pagal savivaldybę į vakcinavimo centrą, kurių kontaktai nurodyti čia: https://koronastop.lrv.lt/lt/vakcina/vakcinacijos-tvarka) ir jie bus informuoti, kur ir kada galėtų pasiskiepyti.

SAM informuoja, kad nuo kitos savaitės užsieniečiai savo vakcinai galės registruotis Karštąja linija 1808  arba per interneto svetainę www.koronastop.lt, kai bus atlikti papildomi programiniai darbai.

Papildomos vienos dozės ,,Janessen” vakcinos šalies savivaldybes pasieks antradienį ir trečiadienį, tad jos iškart bus pristatytos ir į Kalvarijų pasienio kontrolės punkte įrengtą mobilią vietą. Vežėjams, turintiems D tipo vizą, kyla klausimų dėl vakcinacijos – apie tai informaciją galima rasti www.koronastop.lt interneto svetainėje.