2020 kovo 26

Ukraina: įvesti apribojimai


Kaip informavo Lietuvos ambasada Kijeve, iki š. m. balandžio 3 d. (su galimybe pratęsti) užsienio piliečiams ir asmenims be pilietybės yra draudžiama atvykti į Ukrainos teritoriją. Šis draudimas netaikomas krovininio transporto vairuotojams, ekipažams ir įgulos nariams.

Atsižvelgiant į tai, kad Ukraina ir kaimyninės šalys nustatė valstybės sienos kirtimo apribojimus, Ukrainos valstybės sienos tarnyba paskelbia tarp Ukrainos ir kaimyninių šalių veikiančių kontrolės punktų sąrašą.

Su Baltarusija:

«Сеньковка-Веселовка», «Новые Ярыловичи-Нова Гута», «Славутич-Комарин», «Вильча-Александровка», «Выступовичи-Новая Рудня», «Городище-Верхний Теребежив», «Прикладники-Невель», «Дольск-Мохро», «Доманове-Мокран», «Пулемец-Томашовка».

Su Lenkija:

«Рава-Руска-Гребенне», «Краковец-Корчова», «Ягодин-Дорохуск».

Su Slovakija:

«Маленький Березный-Убля», «Ужгород-Вишнево-германский».

Su Vengrija:

«Лужанка-Берегшуран», «Вилок-Тисабеч», «Косино-Барабаш», «Бел-Лонни», Чоп (Тиса) Захон».

Su Rumunija:

«Дьяково-Халмеу», «Порубне-Сирет».

Su Moldova:

«Паланка-Бекони-Удобный», «Старокозачье-Тудор», «Рени-Журджулести», «Табаки-Мирне», «Могилев Подольский-Отач»,  «Россошаны-Бричень», «Мамалыга-Крив».

Su Rusijos Federacija:

«Чугуновка-Вериговка», «Плетеновка-Шебекино», «Гоптовка-Нехотеевка», «Большая Писаревка-Грайворон», «Юнаковка-Суджа», «Бачевск-Тростребное», «Катериновка-Крупец», «Гремяч-Погар», «Сеньковка-Новые Юрковичи», «Милове-Чертково», «Просяне-Бухаевка», «Танюшивка-Ровеньки».