LT EN RU
Naujienos

Ukrainiečiai prašo padovanoti mikroautobusų sužeistųjų ir neįgaliųjų evakuacijai

2022 balandžio 05

Ukrainos mieste Zaporožėje veikiantis labdaros fondas „Zaparožės Ligoninė“ („Špital Zaporižžja“) kreipėsi į „Linavą“ su prašymu padovanoti mikroautobusų, kurie yra reikalingi pervežti neįgaliuosius, sužeistus žmones bei bandančius pasitraukti iš karo zonos.

„Visos ukrainiečių tautos vardu dėkoju lietuvių tautai už visokeriopą paramą, kurią jūsų tauta mums teikia Rusijai užpuolus Ukrainą. Niekada to nepamiršime ir būsime amžinai dėkingi“, – rašoma fondo direktoriaus Aleksandro Chodoso laiške „Linavos“ prezidentui Romui Austinskui.

Laiške nurodoma, kad šiuo metu siekiant evakuoti sužeistuosius ir bėgančius nuo karo į kitas Ukrainos dalis bei kitas ES šalis, ypač trūksta specialaus transporto. Todėl prašoma padovanoti mikroautobusą, kuris būtų tinkamas neįgaliųjų vežimėliams vežti (su rampa arba liftu), taip pat mikroautobusą, kuriuo būtų galima pervežti gulinčius ligonius bei mikroautobusą iki aštuonių vietų, kuris būtų tinkamas žmonių evakuacijai.

Jeigu atsirastų geradarių galinčių padovanoti kažkurią transporto priemonę, prašome kreiptis el. paštu paramaukrainai@linava.lt

„Linavos“ vadovybė nuoširdžiai dėkoja savo nariams jau skyrusiems visokeriopą pagalbą Ukrainos žmonėms – sunkvežimiais gabenusiems Lietuvos žmonių paaukotus daiktus, kitą humanitarinę pagalbą prie sienos su Lenkija, padedantiems atvykti į Lietuvą nuo karo bėgantiems ukrainiečiams ir suteikiantiems reikalingą transportą. Dėkojame besirūpinantiems ukrainiečių tolimųjų reisų vairuotojų artimųjų apgyvendinimu, padedantiems nuo karo bėgantiems darbuotojų artimiesiems įsidarbinti Lietuvoje, teikiantiems finansinę ir kitą reikalingą paramą vairuotojų šeimoms.


Grįžti
KLAUSK