LT EN RU
Naujienos

Ukrainoje keičiasi registracijos ir dokumentų nacionalinei vizai gauti pateikimo tvarka

2020 sausio 28

Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje informuoja, kad keičiasi registracijos ir dokumentų nacionalinei vizai gauti pateikimo tvarka.

Nuo 2020 m. sausio 27 d. visi užsieniečiai, išskyrus vykstančius dirbti į Migracijos departamento Patvirtintų įmonių sąraše esančias įmones, registruotis dėl dokumentų pateikimo nacionalinei vizai “D” gauti gali tik Vizų išdavimo centruose pagal išankstinę registraciją el. paštu: Lithuania_Ukraine@vfsglobal.com . Informaciją apie registracijos tvarką rasite Vizų išdavimo centruose.

Nuo 2020 m. vasario 10 d. užsieniečiai, kurie vyksta į Lietuvos Respubliką ir kurių tikslas – ilgalaikis buvimas Lietuvos Respublikoje, dokumentus dėl vienkartinės ar daugkartinės nacionalinės vizos “D” išdavimo teikia tik Vizų išdavimo centruose.

Kilus klausimų dėl registracijos Vizų centrų registracijos sistemoje, maloniai prašome kreiptis į Vizų centrus – Vizų centrų informacija. Informacija apie registracijos tvarką ir dokumentų pateikimą teikiama tel. nr. (+38) 044 5949657, (+38) 050 4193014 arba el. paštu info@lithuaniavac-ua.com