LT EN RU
Naujienos

Uzbekistano muitinė priminė apie kelionės leidimus

2013 sausio 29
Nuo 2013 metų sausio 1 d. krovininių transporto priemonių įvažiavimas/išvažiavimas/tranzitas į/iš/per Uzbekistano Respubliką turi būti vykdomas griežtai laikantis dvišalių susitarimų dėl tarptautinių krovinių vežiojimų automobiliais. A. Ufarto/BFL nuotr.

Lietuvos Muitinės departamentas informavo apie Uzbekistano Valstybinio muitinės komiteto kreipimąsi dėl tarptautinių krovinių gabenimo į/iš/per Uzbekistano Respubliką. Kreipimesi nurodoma, kad nuo 2013 m. sausio 1 d. krovininių transporto priemonių įvažiavimas/išvažiavimas/tranzitas į/iš/per Uzbekistano Respubliką turi būti vykdomas griežtai laikantis dvišalių susitarimų dėl tarptautinių krovinių vežiojimų automobiliais.

Asociacija LINAVA primena, kad vadovaujantis Lietuvos Vyriausybės ir Uzbekistano  Vyriausybės susitarimo Dėl keleivių ir krovinių vežiojimų automobiliais 5-uoju straipsniu, krovinių vežiojimai autotransporto priemonėmis tarp Susitariančių Šalių atliekami be leidimų.

Krovinių vežiojimai autotransporto priemonėmis tranzitu per Susitariančių Šalių teritorijas arba į/iš trečiąsias šalis atliekami su leidimais, kuriuos išduoda Susitariančių Šalių kompetentingos įstaigos. Primename, kad leidimas išduodamas vienai autotransporto priemonei ir galioja tik tam vežėjui, kuriam jis buvo išduotas.

Krovininio transporto skyrius