LT EN RU
Naujienos

Pagalba vežėjams

2015 liepos 09

Asociacija „Linava“ stiprina pagalbą savo nariams-vežėjams jiems aktualiais klausimais. Įvedant bendrąjį konsultacijų numerį 8 673 44001 bei atnaujinus visų telefonų sąrašą, kuriais atitinkamoje srityje besispecializuojantys „Linavos“ specialistai teikia konsultacijas vežėjais reikiamais klausimais, nuo šiol sudaroma galimybė konsultuotis ir šeštadieniais.

Vežėjai kasdien asociacijos sekretoriato darbo metu gali kreiptis ne tik nurodytais specialistų numeriais, bet ir telefonu 8 673 44001. Paskambinus pastaruoju numeriu asociacijos nariai sekretoriato darbo metu bus nukreipiami į atsakingą už klausimą specialistą. Ši linija pradės veikti nuo liepos 9 d.

Nuo liepos 11 d.  pagalba vežėjams telefonu 8 673 44001 bus teikiama ir šeštadieniais nuo 10.00 iki 20.00 val. Kiekvieną šeštadienį vežėjams pagelbės vienas iš sekretoriato darbuotojų.

Atnaujintus visų konsultuojančių specialistų stacionariųjų ir mobiliųjų telefonų sąrašus galima rasti adresu http://www.linava.lt/kontaktai/ .

Kontaktus taip pat galima rasti ir paspaudus ant nuorodos-išnašos KLAUSK, esančios asociacijos tinklalapio pagrindinio puslapio kairėje pusėje.