LT EN RU
Naujienos

Vežėjų prašymu – seminaras apie naująsias Mobilumo paketo taisykles dėl kabotažo ir kombinuoto vežimo

2022 balandžio 05

 „Linavos“ mokymo centras š. m. balandžio 20 d. organizuoja nuotolinį seminarą, kurio metu pristatys naujoves, susijusias su neseniai, t. y. vasario 21 d., įsigaliojusiais Mobilumo paketo reikalavimais dėl kabotažo taisyklių taikymo ir kombinuoto vežimo Europos Sąjungos (ES) šalyse. Šio nuotolinio susitikimo metu, kuris organizuojamas transporto bendruomenės prašymu, patarimais ir žiniomis dalinsis lektorius Valdas Kazlauskas. 

Seminaras „Nauji reikalavimai dėl kabotažo taisyklių taikymo ir kombinuoto vežimo ES šalyse (Mobilumo paketas, reglamentas (ES) 2020/1055)“ vyks š. m. balandžio 20 d.,10:00 – 13:00 val., nuotoliniu būdu TEAMS platformoje. Tiksli prisijungimo nuoroda bus atsiųsta prieš renginį į jį užsiregistravusiems dalyviams.

„Linavos“ mokymo centro direktorės Nijolės Badikonienės teigimu, transporto sektoriaus įmonėms labai svarbu susipažinti su pačiais naujausiais Mobilumo paketo reikalavimais, nes tik tai padarius, galima juos sėkmingai taikyti ir išvengti klaidų, nesusipratimų ar net nuostolių.

„Transporto bendrovių atsakingus darbuotojus ir vadovus, kuriems rūpi sužinoti, kaip turi būti taikomos naujosios taisyklės dėl kabotažo ir kombinuoto vežimo, kviečiu dalyvauti vežėjų prašymu organizuojamame seminare. Tai, kad šie klausimai yra be galo svarbūs, rodo transporto bendruomenės susidomėjimas ir prašymai surengti tokius mokymus. Tad kviečiu nelikti abejingais, registruotis ir nepraleisti progos“, – sako N. Badikonienė.

SEMINARO PROGRAMA

1. Bendrieji kabotažo reikalavimai:
- Kas yra kabotažas,
- Kabotažo bendrasis principas,
- Papildomos sąlygos,
- „Atvėsimo“ laikotarpis,
- Informacija, kurią turi pateikti vežėjas,
- Kada pažeidžiamos kabotažo operacijų sąlygos.

2. Kabotažo ypatumai užsienio šalyse:
- Prancūzijoje,
- Švedijoje,
- Danijoje. 

3. Europos Komisijos pateikti klausimai ir atsakymai:
- Atvykstantis tarptautinis pervežimas,
- Kabotažo operacijos,
- Kabotažo operacijų terminai,
- Kabotažo operacijos kitoje (priimančioje) valstybėje,
- Dokumentai,
- Kita.

4. Kombinuotas vežimas. Kabotažo taisyklių taikymas kombinuoto vežimo atveju.

5. Klausimai, atsakymai. 

Dalyvio mokestis: 60 Eur (0 PVM).

REGISTRUOTIS

Kilus klausimams ar prireikus daugiau informacijos, kviečiame kreiptis tel.: +370 611 24413 arba el. paštu mc@linava.lt.


Grįžti
KLAUSK